Forum despre Kruk Romania

ioana Joi, 24 Ianuarie 2013
in functie de ce se fac angajarile la Kruk?
Imi doresc si eu sa lucrez la aceasta firma,dar nu am experienta in domeniu.credeti ca am vreo sansa?
mihai Joi, 28 Martie 2013
stie cineva cum este atmosfera la kruk?
john Luni, 8 Aprilie 2013
Nimeni>???
Emerson Joi, 9 Mai 2013
Am prieteni care lucreaza la kruk pe partea de IT. Salariile sunt decente, conditiile sunt foarte ok, atmosfera ok; Nu stiu insa cum e la celelalte departamente.
Un punct de vedere destul de limitat, poate alte persoane stiu mai mult.
Diana Sambata, 21 Septembrie 2013
Experienta la aceasta companie nu are nimeni? Cam ce salarii sunt si ce criterii de angajare pt postul de consilier juridic?
Ionut Luni, 21 Aprilie 2014
Experienta in control intern la aceasta companie nu are nimeni? Mediul de lucru, cam ce salarii se dau...

Multumesc,
O zi buna!
George Vineri, 13 Iunie 2014
Si eu as vrea mai multe detalii despre aceasta firma. Am fost chemat la un interviu. Poate sa spuna cineva care este programul de lucru? Se sta peste program? Alte detalii?
cristina Vineri, 20 Iunie 2014
Stie cineva ceva despre jobul consilier colectare teren? Atributii, target, program de lucru, salariu?
Multumesc!
George Sambata, 21 Iunie 2014
Nici o parere din interior? Am fost pana la urma la interviu, am dat un test... Eu cred ca m-am descurcat f. bine la test, dar deja a trecut o saptamana si nici un raspuns. Aveti idee in cat timp pot da un raspuns?
marius Joi, 26 Iunie 2014
Si eu am fost la interviu,asteptam raspuns,oricare ar fi fost el,dar din cate vad sunt neseriosi...
KK Marti, 28 Octombrie 2014
Am lucrat la ei 2 ani si 5 luni, ca agent colectare teren .Salariul era platit la timp , program de lucru flexibil, intre 07:00- 21:00 , mai putin Duminica.De asemenea comisioanele se plateau conform intelegerilor.Initial se plateau sambetele , apoi trecand la obiceiuri romanesti ni se recomanda sa lucram fara sa fim platiti , facandu-se "apel la profesionalismul nostru", pentru ca numai asa vom atinge targetul care, normal, era intr-o continua crestere.La inceput atmosfera de lucru era normala dar, crescand numarul de agenti a inceput sa-si faca simtita prezenta si nepotismul , motiv pentru care am plecat.Trecand peste neajunsurile , tipic romanesti ,care m-au determinat sa plec, precizez ca , dintre toate firmele de recuperari, Kruk plateste cel mai bine si la timp..
vest Miercuri, 29 Octombrie 2014
Ceva de salar ne poti spune KK? Cauta agenti colectare debite teren..., dau si auto am inteles! Multumesc mult.
KK Miercuri, 29 Octombrie 2014
Cand am lucrat eu, lucram cu auto propriu dar ni se deconta combustibilul in functie de incasari.De asemenea , aveam un salariu fix, la care se adauga comisionul .Acum ,am inteles, au autoturismele firmei, iar comisionul intra in salariu ceea ce este foarte bine pentru pensie.Unii ajung sa castige si 6000 lei /luna.Se castiga si 8000 lei.
Vest Miercuri, 5 Noiembrie 2014
Multumesc de INFO KK
Recrut Marti, 25 Noiembrie 2014
KK, tu ai plecat de mult? Era o atmosfera chiar asa de ingrata?
ex Joi, 4 Decembrie 2014
Salut,

Am lucrat si eu la minunata companie, este un loc foarte bun de unde poti capata experienta si un salariu decent. Insa nu te astepta sa iesi la pensie de la ei, in dep FIELD vei fi angajat pe perioada determinata iar daca ai 2-3 ani rezultate exceptionale (in vremea mea era o crestere a targhetului de 5000 ron lunar) esti trecut pe nedeterminata.
alex Marti, 23 Decembrie 2014
buna, am fost chemata la interviu pentru agent colectare?! in ce consta interviul? se da un test?
M Luni, 5 Ianuarie 2015
Buna seara ,
doresc sa stiu si eu despre ce test este vorba la interviu , tot citesc ca se dau anumite teste .
Alex daca mergi la interviu te rog sa detaliezi despre ce test este vorba . Multumesc.
Dragos Marti, 6 Ianuarie 2015
Pai dupa 3 ani sunt obligati prin lege sa te treaca de la determinat la nedeterminat. Gata cu prelungirile la 3 luni timp in care esti un ingeras muncitor pt ca sa nu se supere pe tine.
Spuneti si voi - postul/atributii/salariu fix/comisioane in situatia x/bonuri etc. sa fie totul organizat si usor de gasit. Totusi, salariul de mai sus mi se pare ireal.
gogu Marti, 6 Ianuarie 2015

M,

ti se da un test psihologic si unul de limba !

Daca pici testul pisologic , nu esti angajat.