Forum despre Laropharm SRL

ADMIN - undelucram.ro Joi, 18 Iulie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Laropharm SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Laropharm.

cristi Marti, 14 Ianuarie 2014
Salut
Stie cineva ceva despre firma Laropharm? Conditii salariale, program,colectiv? Merci
Marius T Marti, 14 Ianuarie 2014
Crist Acest site se adreseaza frustratilor, Se pare ca cei ce lucreaza sau au lucrat in firma Laropharm au ocupatii serioase
Felicitari pt angajatii acestei firme
draga Marius T Miercuri, 15 Ianuarie 2014
Am impresia ca nu stii definitia cuvantului frustrat. Dar definitia cuvantului angajat in domeniul PR iti spune ceva? Daca angajatii care lucreaza in diferite firme isi expun pe acest site intamplarile placute si mai putin placute crezi ca ai dreptul sa ii numesti frustrati?
CEhia Vineri, 9 Mai 2014
draga Marius, din moment ce postezi aici inseamna ca te alaturi noua, FRUSTRATILOR?
anonim Vineri, 20 Iunie 2014
La ce conditii salariale ofera ma mir ca au salariati salariu de 900 ron plecare la repr. vanzari . Halal firma.
alc Marti, 12 August 2014
pana la urma nu poate oferii nimeni aceste informatii?