Forum despre Legion Guard SRL

ADMIN - undelucram.ro Miercuri, 24 Iulie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Legion Guard SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Legion Guard.

, Vineri, 26 Iulie 2013
la firma asta nu se platesc orele suplimentare, bonuri de masa ti se promit 10 si ti se dau 9. Ar trebui sa le fie rusine, ne trateaza ca pe sclavi
anonim Duminica, 28 Iulie 2013
ai dreptate sefii mintesc mult, nu raspund la telefoanesi nu platesc
abc Duminica, 28 Iulie 2013
"mintesc" pentru ca vad ca au pe cine.
a Luni, 29 Iulie 2013
vor mintii oameni tot mai slab pregatiti ,care le vor face probleme, oameni cat de cat buni vor pleca
t Luni, 29 Iulie 2013
de ce ni se dau 9 bonuri in loc de 10, de se greseste asa de mult l
a salarii
o Joi, 8 August 2013
pe patronii firmei nu ii intereseaza nimic, numai sa isi ia cei 3000 lei/luna per agent si noua ni se dau 9 bonuri+600 lei
vasile ion Marti, 8 Octombrie 2013
impresia mea este ca gresiti valoarea tichetelor este mai mare si de aceasta luati 9 tichete.
nelutzu Marti, 8 Octombrie 2013
da cred ca ai dreptate
simplu Joi, 24 Octombrie 2013
dar nimeni nu e sclav, cui nu ii convine sa plece la un alt loc de munca mai bine platit. daca nu v-a convenit de la inceput de ce v-ati angajat? nu inteleg cum va permiteti sa vorbiti asa. muscati mana care va da de mancare.
v Sambata, 9 Noiembrie 2013
nu va e rusine, 10 tichete de 9 lei egal 90 lei, iar 9 tichete de 9,35 lei egal 84,15 lei, ne credeti prosti
o Sambata, 9 Noiembrie 2013
de ce intarziati cu bani de salarii si bonuriile, de ce gresiti de fiecare data la calculul salariilor, totdeauna greselile sunt in favoarea voastra
t Duminica, 10 Noiembrie 2013
suntem platiti cu mai putini bani decat minimul pe economie, oare ce mafie va tine firma sa nu fiti controlati de itm
o Duminica, 17 Noiembrie 2013
mana care ne da de mancare nu ne plateste orele suplimentare
Pavel Vineri, 27 Decembrie 2013
Ma numesc Pavel,am muncit la firma LEGION GUARD,sunt lighidat din 10-10-2012,actele de lichidare dupa 3 luni nu mi-a ajuns nici acum.Am sunat la dansi si ma tot minte cu posta.Daca nu primesc actele repective si corecte pana in dat de 28-12-2013 o sa merg mai departe,va fi vai si amar.
Pavel Sambata, 28 Decembrie 2013
Din acest fapt,omului sau cetatianului i ieste frica sa mai munceasca la orice firma din faptul ca se intampla lucruri din acestea.Dansi sunt interesati mai mult de ce face omul dupa program,nu de faptul ca acel om trebuie platit,respectat.Am avut 332 de ora muncite,si mi-a dat ca am doar 191 de ore, a fost noroc de la d-zeu ca am tot spus eu ca altfel ramneam in paguba.Daca nu ne trezim la real si incercam sa furam omul care munceste,ajungem la sapa de lemn iar pe nemti in 5000 de ani.E birocratie mare si coruptie multa in aceasta tara,de aceea merge cum merge.
anonim Luni, 13 Ianuarie 2014

asa fac si cei de la firma irbis guard grup,si neobliga 240 ore luna sa lucram pe 800 ron ,bonuri nu dau deloc spor noapte nu,si lucram 12 cu 12 continu 4 zile 2 de zi 2 noapte,contract munca nu e la fel cu programul nostru munca ci 160 ore pe contract,toti mint de la paza,pe mine ma facut nebun doar cind mia vazut buletinul