Forum despre Ultra Tech Group (LexNavigator)

mcm Joi, 12 Martie 2015
Astazi am participat la un interviu, in Iasi. Aici mi s-a parut chiar simplu, am participat la testari mult mai nasoale. Astept sa vad ce rezultat obtin.
Tasia Marti, 29 Martie 2016
Am fost si eu sunata si chemata la un interviu in grup in Iasi. Cine stie ce presupune acesta? Cunoaste cineva ce salarii ofera pentru inceput?
busuioc Marti, 11 Aprilie 2017
Am fost la 2 interviuri la Ultra Tech Group cunoscuta si sub denumirea de Lex Navigator. Teoretic sunt 2 firme separate, practic e una si aceeasi. In fine.

Ambele interviuri au decurs astfel: chemat la interviul de grup (unde am dat 2-3 teste), apoi la o saptamana esti chemat la interviul fata in fata cu asa-zisul HR. I-am spus astfel deoarece m-a mintit de fiecare data ca imi va oferi raspunsul final cu privire la o posibila angajare a mea. Bineinteles ca nu l-am primit niciodata. Si nu sunt sigurul care a patit.

Halal firma, lipsa de respect fata de canditati. Recomand sa nu pierdeti timpul cu ei.

Va salut !
busuioc Miercuri, 19 Aprilie 2017
Revin cu o completare la mesajul anterior. Mentionez ca cele 2 interviuri au avut loc in februarie (pentru prima pozitie) si martie 2017 (pentru cea de-a doua pozitie).