Forum despre Lidl Romania

Ana1980 Miercuri, 28 Ianuarie 2015
Stie cineva cam cat ar fi salariul net al unui Manager de proiect pt achizitii in Bucuresti?
micutul Sambata, 21 Februarie 2015
Salut,
Urmeaza sa ma prezint la un interviu pentru postul de sef vanzari zonal (pentru doua judete). In momentul de fata lucrez la o companie unde nivelul salariului pe functia ce o detin este in jur de 2200 lei net. As dori sa va intreb, pe cei care aveti cunostiinte, care ar fi salariul de incadrare pentru un sef vanzari zonal? Multumesc.
myhaellla Vineri, 27 Februarie 2015
Buna imi poate spune s mie cineva ce intrebari se pun la lidl pt angajare? multumesc
angajatmega Joi, 23 Aprilie 2015
stie cineva când se deschide lidl OTOPENI?
daniel333 Vineri, 24 Aprilie 2015
stie cineva cat este salariul la lidl pt part time ? Multumesc anticipat
stefann22 Vineri, 17 Iulie 2015
stie cineva davca te da afara daca vede ca nu treci acele teste pe care le dai in magazin?
djman Marti, 21 Iulie 2015
Salut! Stie cineva care este salariu pentru un post de sef de vanzari zonal si Care este programul de lucru ?

Mulumesc
djman Miercuri, 2 Septembrie 2015
stie cineva cum e cu grila de salarizare si cele 3 grupe de incadrare la lidl? se tine cont de vechime de experienta sau de studii?
AngajatLidlRomania Luni, 19 Octombrie 2015
Cele trei grile de salarizare sunt valabile pentru orice post dintr-un magazin Lidl (vanzator, ASM, SM) si depind de experienta avuta in companie, adica de cat timp a trecut de la data angajarii: in primul an esti in grila 1, in momentul in care ai trecut in al doilea an se modifica automat salariul si asa mai departe. Dupa doi ani de lucrat in companie, salariul se mai poate modifica doar in cazul unei promovari.
Totodata, exista doua tipuri de grile, in functie de marimea magazinului: un magazin Lidl dintr-un oras mic, care are automat vanzari mici sau medii, va oferi grile de salarizare mai mici decat un magazin din Bucuresti, de exemplu.
firuta Joi, 26 Noiembrie 2015

Da la Lidl se lucreaza foarte mult si daca mai ai si sefi care parca nu ar fi si ei romani atunci este si mai greu.

Tut Marti, 5 Ianuarie 2016
Buna ziua
Am si eu 2 intrebari :
Cum se ajunge la depozitul din Chiajna .Am maine interviu si cea care m-a sunat mi-a dat decat harta unde trebuie sa ajung ,dar nu mi-a spus daca este vreun microbuz cu care pot ajungestau in bucuresti .
Si a doua intrebare ar fii care este salariul pentru lucrator depozit
DorRis Marti, 5 Ianuarie 2016
@Tut: nu ai vreo adresa ceva? Este cumva cel de pe sos. de centura? Stiu ca e un autobuz de la Sir spre Chiajna, sau daca vii de pe Iuliu Maniu mergi pana la Carefour
qaz Vineri, 8 Ianuarie 2016
@Tut

Prin parcare la Carrefour (cel de la A1). nu se iese la Centura, se face stanga si apoi drumul te duce la depozit sau sediu (se afla pe partea stanga)
Pot sa te intreb pentru ce pozitie.
Multumesc
qaz Vineri, 8 Ianuarie 2016
@Tut

lucrator depozit:
in jur de 1500 RON.
devly Joi, 3 Martie 2016
Daca ma poate AJUTA cineva. Un fost sau un angajat in Lidl , angajat cat mai vechi , orice functie . Am nevoie sa fac dovada existentei grilelor de salarizare in cadrul companiei perioada 2008-2013 , deci angajati/fosti angajati la SC PLUD DISCOUNT SCS , SC PLUDI MARKET SRL , SC LIDL DISCOUNT SRL -adresa contact mihailaroxana@ymail.com sau nr 0743658039 .
anonima007 Joi, 28 Aprilie 2016
Stie cineva cat este salariul pentru un operator call center part time? Și care sunt condițiile de munca, colegii, sefii? Se lucrează de sărbători?
Merrishor Vineri, 6 Mai 2016
As dori sa stiu ce beneficii ofera compania Lidl angajatilor. Va multumesc si astept un raspuns.
dragosh111 Luni, 9 Mai 2016
@Merrishor
3 grile de salarizare
Salariu peste medie in domeniu
Bonuri de masa
Asigurare de sanatate la o companie buna din Europa
Bonusuri de sarbatori
Munca multa dar rasplatita pe masura!
lummy Miercuri, 25 Mai 2016
Buna ziua, Am vazut ca se discuta despre beneficii peste salariu. Asta e ok pt comert ca nu prea sunt cine stie ce. Ati putea sa imi spuneti daca beneficiile la Lidl sunt toate la fel in toate orasele sau doar in Bucuresti? Ma intereseaza Cluj de exemplu. Dragosh111 poate stii tu mai multe. Multumesc