Forum despre Logistica Muncii Externe SRL

marian Luni, 29 Decembrie 2014
Dl. Marian,cred ti-ai luat tzeapa,imi pare rau
Pentru Cucu,si eu eu am trimis sesizare penala la Parcetul Arad,astept confirmarea nr.de inreistrare
marian Marti, 30 Decembrie 2014
Salut Marian imi spui si mie cum ai facut sesizare ai trimis prin posta sau cum...astept raspuns nb.
vulturu39 Marti, 30 Decembrie 2014
Cei care mai posteaza pe acest forum sa specifice numarul de contract pentru un control, in caz de plangere la ANAF pentru evaziune.
marian Marti, 30 Decembrie 2014
a fost cineva sunat pt plecarea din 12 01 2015? scrietimi aici va rog
Claudiu Ghermanesti Luni, 5 Ianuarie 2015
Da m-au sunat azi si trebuia sa ma sine in 27 Decembrie pentru fabrica
claudiu Marti, 6 Ianuarie 2015
am facut si eu un contract de mediere LME in data de 17.05.2014 cu plecare tot in 05.01.2015 sofer de tir si tot pe Spania ..de 2 zile nu raspunde nimeni la numerele de telefon
marian Marti, 6 Ianuarie 2015
Ptr Marian
Daca citesti toate postarile anterioare o sa observi ca ti-am mai trm o data rsp,da,am trm sesizarea prin Posta la Parcetul de pe lana Judecatoria Arad,astept nr.de inreistrare si incadrarea juridica a faptei
Trebuie sa faceti prin Parcet ,altfel riscati pe cale civila sa platiti taxa de timbru
Scuze,dar tastatura nu bate anumite litere
Multumesc
gabi Miercuri, 7 Ianuarie 2015
Adrian ai plecat pe data de 5 sau nu? k si eu am fost sa fac contract si vreau sa stiu daca este teapa sau nu. sunatima 0741519598
adrian Miercuri, 7 Ianuarie 2015
nu am plecat sa aminat pina pe 12
Claudiu Ghermanesti Joi, 8 Ianuarie 2015
io plec maine trebuia pe 5 si plec maine in 8 va tin la curent
adrian Joi, 8 Ianuarie 2015
Salutare! Am sunat astazi la o firma din arad , Work Extern sau Extern Work si mi-au spus ca plecarea este pe 19 ian. si contractul trebuie semnat pana in data de 13 ian ca sa prind plecarea de pe 19 ian. ca sofer cat.B pt.distributie. Salarul este de 1400 euro/luna, o masa pe zi si cazare asigurata de angajator plus asigurare medicala. Sunt camere de 2 persoane si ca in primele 2 sapt. voi avea un sef care va merge cu mine sa ma familiarizeze cu job-ul. Job-ul este in orasul Frankfurt. Au spus ca fac analizele de sange si plamani in arad ca au contract cu medicina muncii si primesc rezultatele in 2h si costa cam 200 ron. Comisionul il iau dupa prima luna muncita adica 150euro. Percep o taxa de 490ron pt.transport si actele necesare pt. germania.Au mai spus ca am anevoie de 2 poze color format 3/4 si copie color dupa CI. Eu sunt din Bucuresti si nu stiu ce sa fac...daca sa plec luni dimineata (12 ian.)spre Arad si sa semnez contractul.

Daca stie cineva ceva de firma asta sa-mi raspunda prin coment.

Va multumesc!
Bogdan Albu Sambata, 10 Ianuarie 2015
Buna ziua . A fost cineva sunat pentru plecare din 12.01.2015 , amanarea celei din 5.01.2015??
marian Sambata, 10 Ianuarie 2015
Nu stiu nimic de aceasta firma,insa te sfatuiesc sa nu pleci pe data de 12 ci sa te mai informezi cu privire la acestia
marius Sambata, 10 Ianuarie 2015
buna mai e cineva care pleaca pe data de 12.01.2015 in fabrica in germania sau ati fost sunati de la transport va rog sunatima si pe mine ca nu mai stiu ce sa cred cu atatea comm-urii habar nu am 0743414773
adrian Duminica, 11 Ianuarie 2015
si eu am fost aminat pt data de 12 dar nu m-au sunat dar nici nu am putut lua legatura cu ei
mimica Luni, 12 Ianuarie 2015
Mai oameni buni stati acasa ca e teapa si eu trebuia sa plec azi ii sun dar nu raspund nu mai mergeti ca dati bani deagaba
marius Marti, 13 Ianuarie 2015
Salut, mai stie cineva ceva despre firma LME, despre plecari si altele, eu am fost la ei la sediu in 06.01.2015, si am facut cotract k plec in germania ca sofer. Am platit suma de 390 ron si am facut analizele, ei au zis k plecarea este in 12.01.2015, dar a trecut ziua aceea si nimic. Mai este cineva care trebuia s plece in data de 12?
eny Marti, 13 Ianuarie 2015
Si eu am plecarea pe 19 acum mai e cineva care pleaca si daca va suna si cand