Forum despre Logistica Muncii Externe SRL

eny Marti, 13 Ianuarie 2015
Daca mai pleaca cineva pe 19 sa ma sune la nr dde tel0752157575 sau daca va fi contactat .va multumesc
eny Marti, 13 Ianuarie 2015
Am citit un pic despre comentariile facute pe acest forum si vreau sa stiu daca dn. Claudiu ghermanesti a plecat pe data de 8 ian( tb sa plece pe 5 si a scris ca pleaca pe 8) iar o doamna alina a zis ca tb sa plece din 20dec si a fost sunata pe 6ian( a plecat sau nu?)si inca doi domni care tb sa plece pe 5 au plecat sau nu? Sau daca e cineva care a plecat de curand sa scrie sau sa spuna ceva . Oricum lumea e nedumerite. Unii scriu ca pleaca alti ca au plecat nici nu sti ce sa mai crezi....
adrian Sambata, 17 Ianuarie 2015
si eu trebuia sa plec in 12 dar nu am plecat nici acuma au zis ca nu a venit contractu apoi de 3 zile sun si nu imi raspunde nime asa caaaaaa????????????????
marius Duminica, 18 Ianuarie 2015
Puteti s imi dati si mie niste numere d tel la care s sun?
sorin1984 Luni, 19 Ianuarie 2015
buna seara este cineva care pleaca pe 02;01;2015 va rog sa imi spuneti aici
sorin1984 Luni, 19 Ianuarie 2015
mai pleacacineva pe data de 02:01:2015
eny Miercuri, 28 Ianuarie 2015
a plecat cineva pe 26 sau cine a plecat pana acum . luna asta sau facut plecari .cei care au plecat sau care mai stiu ceva sa scrie ca suntem in ceata rau nu stiu ce sa mai cred ma descurajez pe zi ce trece
eny Miercuri, 28 Ianuarie 2015
sau cum putem recupera bani sau sa reziliem contractul de mediere ? sau ce sa facem.....?
sorin1984 Luni, 2 Februarie 2015

si eu am fost la inceputu luni ianoarie si au spus ca plec pe 02;02;2015 si nu am plecat spun in continoare ca nu a venit contractu de munca eu am trimis la ei un jurnalist sa vedem ce face cu ei

adrian Joi, 5 Februarie 2015

minciuniiiii eu am fc contractu din decembrie si nu am plecat nici acuma daca era sa stau dupa ei muream de foame asa ca traba sa dam veste in tara prin intermediul facebook

aryn Joi, 5 Februarie 2015
Oare e chiar asa de greu sa iti pui un semn de întrebare atunci când ti se cere sa dai bani , când tu iti cauti de munca???? Orice contract este suportat de cel care îl intocmeste si are oferta urmând cel Putin in cazul in care doreste sa isi recupereze comisionul si banii din primul salariu etc...Numai Romanul NEINFORMAT da cu banul înainte si viseaza la cai verzi pe pereti!!! Acum recuperati.va banii daca e usor intr.un stat care nu se respecta sub nicio forma raportat la cele civilizate ...Iar astfel de firme...josnic..foarte josnic pentru voi domnilor...!!!!! Ne mai si intrebam acum cum de toti sunt corupti si iubesc mita, pt ca sunt destui fraieri care ii încurajează in acest sens crezând ca vor da lovitura...perfect, ce sa mai....
adrian Vineri, 6 Februarie 2015
cautatima pe facebook la TOMA ADRIAN VASILE
Robert90 Luni, 16 Februarie 2015
Daca v-a rog frumos.imi poate spune cnv si mie cv despre firma work extern arad str.ghe sincai?? cui 33089994.ei zic ca sunt o firma serioasa care este pe piata de 4 ani eu am cautat cui si mi-a dat ca sunt din aprilie 2014.nu stiu ce sa cred.MULTUMESC
VoineaCristian Marti, 17 Februarie 2015
Din cate am vazut io pana acum puteti sa plecati dar multi ori nu vreti ori ati facut ceva rau.Io la viata mea am luat o singura teapa, la oradea, nu spun firma ca nare rost, mi-am facut contract la ei si dupa o luna nu iam mai gasit,aia tzeapa. La logistica muncii am contractul numaru 22 din mai anu trecut si pot sa zic cu mana pe inima ca am avut in total doar doua plecari si acum mi-am facut contract din nou ca sa mai plec odata la demolari in austria.Acum o saptamana am fost si miam facut contract si amu stau si astept telefonul lor. Numa bine!
moldi Sambata, 21 Februarie 2015
A mai facut cineva contract cu firma asta pe data de 11.02.2015 sau vreo data apropiata, trebuia sa plec pe 16.02 dar ma tot amana ,ca nu mi-a ajuns contractul din germania.
moldi Sambata, 21 Februarie 2015
Are cineva contract cu ei pe 11.02.2015 cu plecare pe 16.02?
sorin1984 Luni, 23 Februarie 2015
eu astept sa plec de pe data de 02 02 2015 si nu am plecat
astep sa fiu sunat si cand vb cu ei imi spune ca nu a venit contractu
cosmi Joi, 26 Februarie 2015
vreau sa va spun ca sotu
l meu a facut contract cu lme arad in 5august si de abia in 24febr.2015 a plecat .cu ei dupa 7luni dar a plecat.din arad de pe str.capitan ignat.
Tibi Luni, 16 Martie 2015
Buna ziua, sunt din Pitesti, am incheiat contractul de mediere cu firma LME din Arad, str. Gh. Sincai nr. 2-6 pe 28 ianuarie 2015, promitandu-mi ca o sa plec pe data de 9 februarie 2015, de atunci pana acum nu m-a sunat nimeni, iar cand am sunat eu sa intreb in ce stadiu se afla contractul de munca si plecarea la munca, m-au informat ca o sa ma sune ei cand o sa vina contractul. Asa ca va recomand sa nu va bazati pe ce spun ei si sa cautati ceva de munca serios, eu nu am incredere ca o sa ma mai sune. Aveti grija, o zi buna.
SCORPYON Vineri, 27 Martie 2015
salut cam tarziu sa inteleg am citit pe forum deci am luat si eu o mare teapa am semnat si p 30 trebuie sa plec am sunat azi si exact cum spuneti nu lea ajuns contractul nui nimic pacat k asta e am keltuit 250e total drum si taxa sulii de mediere k la telfon cik e pt bilet acolo k nu stiu ce taxa in fine domnisoara LORENA si cea cu OKELARI CARE E TARE IN GURA CAND FACE CONTRACTE O SA TREBUIASCA SA IMPARTA ACEI BANI DAR NU LE VOR AJUNGE SUNT DISPUS SA LE FAC SA PLATEASCA SI FOARTE SCUMP BANII NOR SA MAI AIBA NICI O VALOARE ...SI DOAMNEI CU OKELARI TARE IN GURA SA VA TRAIASCA BAIATUL