Forum despre Logistica Muncii Externe SRL

luciantc Marti, 21 Octombrie 2014
ba fratilor va dau ultima bomba firma LME sau Logistica Muncii Externe se cheama acuma Extern Logistic si are sediul langa spitalul TBC la o casa pe strada mihai eminescu.Mai mult aceasta firma nu este inregistrata la ITM si nici daca o cautati prin anunturi nu o sa o gasiti firma.aveti grija mare.
marian Miercuri, 22 Octombrie 2014
Asta tot inselaciune se cheama,maine le fac plangere la Parchet.
Manu Miercuri, 22 Octombrie 2014
Am vorbit si eu cu aceasta firma pt un post de sofer-transport colete .Plecarea e in 3 noiembrie.Ce ziceti e ceva serios?
emilia Joi, 23 Octombrie 2014

sunt oameni care trebuiau sa plece de 4-5 luni si nu au plecat.sotul meu trebuia sa plece in 13 oct.nu a plecat.in 3 noiembrie e luni.probabil tiau spus ca te suna cu o zi sau doua inainte de plecare aia fiind simbata sau duminica cind ei nu lucreaza.

marian Joi, 23 Octombrie 2014
Salut Manu,
Nu cred ca este ceva serios.Ai vb telefonic sau ai fost la firma?Ce adresa ti-a indicat?
Eu,m-am apucat de redactarea plangerii,dar mai astept cateva date din Arad,am trm.un prieten politist sa se intereseze si sa-mi trm.mai multe informatii despre aceasta firma,daca au avut intradevar plecarii .
Avet informatii ca acum se numeste Extrem Logistic si ca si-au mutat sediul?
Va tin la curent.
Dan Joi, 23 Octombrie 2014

Sa stiti ca a aparut o firma Autoluad regal care trimite mailuri de oferte

Raluca sorescu Joi, 23 Octombrie 2014

sa STIti ca aceasta firma trimite dureaza dureaza vreo 3saptamani da pleci baietii mei au plecat nici i-o n-am crezut dar uite m-am facut de cacao i-am acuzat degeaba

Raluca sorescu Joi, 23 Octombrie 2014
sa stiti ca se pleaca cu ei dureaza 3 saptamani dar se pleaca si eu i-am acuzat degeaba si m-am facut de cacao baieti mei au plecat soferi la ndk logistic asa se cheama firma din Germania da au plecat prin logistica muncii
emilia Vineri, 24 Octombrie 2014
Raluca te rog descrie cum au plecat.cu ce firma de transport?de unde a fost plecarea?cine ia anuntat?au mai dus alte documente?pt ca sunt oameni care de 4-5 luni au semnat contract de mediere si nu au plecat nici acum
valerya Vineri, 24 Octombrie 2014
Buna ziua . Azi am semnat contractul de mediere pentru ferma porci germania plecare 3 noiembrie , nu pot crede ce tot citesc aici
marian Vineri, 24 Octombrie 2014
Sunt tare curios cum au reusit copiii d.nei Sorescu?sa nu fie vreo scoala cum a fost cu acel Catalin.
Nu stiu ce sa zic,sunt altii care asteapta de lunii de zile si hop sa trezi d.na ca i-a plecat copii acum 3 saptamani,nu cred.
Dupa cum v-am relatat anterior am trm. pe cineva in interior si dupa ce ma informeaza ,va anunt.
marian Vineri, 24 Octombrie 2014
Iar,tu,Vlerya,ramai cu contractul,atata tot,bine ar fi sa ma insel.
valerya Vineri, 24 Octombrie 2014
O sa vedem , ce ma dezamageste cu fiecare zi este aceasta tara sincer oameni dragi cum este posibil sa fie lumea asa de rea fiecare dintre noi vrea altceva si pentru cativa bani renuntam la tot ...o sa las timpul sa decida dar la dorinta de a pleca nu renunt sper sa scap de aceasta tara
marian Vineri, 24 Octombrie 2014
La fel si eu,Valerya,cred ca sansa noastra va fi la anul in primavara cand va incepe noul sezon,il prinzi nu-i mai dai drumul,contract cat mai lung.
In tara,in niciun caz nu mai raman.
Raluca sorescu Vineri, 24 Octombrie 2014
uite asa bine au plecat si tre sa intelegeti cu toti ca cei care pleaca trec prin niste etape si hai sa fim seriosi ca cei care lucra afara au timp de neti vostru pe bune oameni buni acolo lucru nu stai sa raspunzi pe sit chear nu vedeti cata rautate in forumuri cine credeti ca iar tine deschisi hai sa fim seriosi aveti incredere am 57 de ani umblu la manastiri nu stau sa va mint si Acu cu nepoata scriu ca eu nu m-a prea pricep dar amvrut sa linistesc oameni fiti cu capulnpevumeti sino sa vedeti ca plecati bafta la toti
mihai Vineri, 24 Octombrie 2014
Buna am vazut comentarile si eu sunt la fel mi sa promis ca plec si cand sun la ei imi zic ca nu au ajuns contractele...nu se mai poate asa ar trebuia sa ne adunam toti cei care am luat teapa si sa mergem peste ei nu suntem putinii suntem chear foarte multii in situatia asta.nr meu e 0736649887
Dan Sambata, 25 Octombrie 2014
D-na Raluca sorescu cred ca este pensionara si a uitat sa scrie sau vrea sa abureasca pe cineva SAU PRIMESTE COMISION ( cativa firfirei) ,,,aveti mare grija au aparut in Arad multe firme noi dar nimic serios..
puf Sambata, 25 Octombrie 2014
D-na, Raluca , eu din August tot astept,cand am semnat contractul, stiau si data plecarii mele si anca sunt in tara. Bine ca au plecat baietii, sunt convins ca o duc foarte bine. Ar trebuii sa va pese de ei nu de smecherii astia care mint cu nesimtire.
marian Sambata, 25 Octombrie 2014
Astept pana ma anunta prietenul de la Arad sa-mi spuna cum sta treaba,duppa care le fac plangere la Parchet.
Cum aflu ceva,o sa va scriu.
Zoli Sambata, 25 Octombrie 2014
Noi am facut contractul de 4 luni si inca NIMIC