Forum despre Maer Import Export

ADMIN - undelucram.ro Marti, 29 Octombrie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Maer Import Export SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Maer Import Export.

giani Miercuri, 21 Mai 2014
Am lucrat o perioada acolo. Platesc in general la negru. Cateodata si cu carte de munca. Locatia centrala este in comuna Pantelimon. Patron este un italian si conduce o doamna (sotia??prietena??) in numele lui.
rosmerta Vineri, 13 Iunie 2014

Am lucrat acolo. Platesc o parte (mica) pe cartea de munca. Comunicare zero, mediu de lucru total neplacut, exista cativa "protejati" care spala pe jos cu restul oamenilor. Multa barfa si o atmosfera neprietenoasa. Nu recomand nici macar celor disperati dupa un loc de munca.

cristiano Vineri, 28 Noiembrie 2014
alte pareri...intentionez sa merg la interviu pt.un post de gestionar...