Forum despre Manatwork Euro Consulting

ADMIN - undelucram.ro Sambata, 1 Decembrie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Manatwork Euro Consulting, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Manatwork Euro Consulting.

ramos Marti, 22 Ianuarie 2013
Manatwork euro consulting dezvolta in prezent un proiect adresat ingeneral doamnelor si anume incearca sa dezvolte o actvitate de recrutare si plasare a persoanelor care doresc sa lucreze ca bone ,baby sitter , sau ingrijire batrani .Din pacate mentalitatile legate de aceste activitati sunt usor invechite mai ales in Ploiesti unde se incearca proiectul si anume sa fim mai expliciti atat persoanele care cauta de lucru cat si cele care cauta sa angajeze in domeniile despre care am vorbit mai sus prefera sa zicem ziarul decit sa apeleze la un serviciu specializat unde ar avea multe avantaje .
Nu incercam sa facem o reclama mascata ci pur si simplu sa incercam sa contientizam avantajele apelarii la o agentie si sa parcurgem mai repede etapele la care mai devreme sau mai tarziu oricum se va ajunge din diferite motive fie lipsa timpului necesar de a face ample sedinte de vizionare a multor persoane cind e mult mai usor sa alegi dintr-o baza de date unde selectiile sunt atent monitorizate de catre personal cu experienta in HR ,pe de alta parte cei care vor sa gaseasca un job de multe ori nu stiu sa se prezinte si sa-si puna in valoare calitatile pentru ca pina acum totul se facea sub alta forma (prin cunostinte sau cu putin noroc )
vremurile s-au schimbat locurile sunt din ce in ce mai putine si prost platite
pt ramos Marti, 22 Ianuarie 2013
Realizezi ca in 2 paragrafe, cat ai scris, ai folosit doar TREI PUNCTE?! Mai exact, 3 fraze.
Pffff... roamana...pacat de tine!
iasi Marti, 30 Iulie 2013
siteul facut pe domeniu gratis, vad ca trimite fete in afara la ce nu stiu