Forum despre Manpower Romania

Mihaela Marti, 19 Martie 2013
Eu am fost la 2 interviuri la aceasta firma la sediul din Bucuresti. Niciodata nu au avut amabilitatea de a raspunde telefonic sau prin mail cu privire la candidatura mea..
eu Miercuri, 3 Aprilie 2013
am si eu un interviu astazi la ei si mi s-a spus ca va trebui sa sunstin o proba scrisa si dupa aceea un interviu cu un reprezentant al firmei. Imi poate spune cineva cam in ce consta acel test?? Mi s-a spus ca va dura aproximativ o ora si jumatate...precizeaz ca am aplicat pentru postul de consilier relatii clienti in cadrul Vodafone. ma poate ajuta cineva?? multumesc.
nika Luni, 22 Aprilie 2013
buna "eu"! cum a fost la interviu. trebuie sa ma duc maine si vreau sa stiu daca merita sau nu. merci!
si mai cum Vineri, 10 Mai 2013
Are idee ci eva cum sta treaba pe la sediul central?
Candidat Duminica, 26 Mai 2013

Am participat acum 2 luni la un proces de recrutare . Nici pana acum nu am primit un feedback. Se comunica f. dificil cu cei de la Manpower.

vizitator Marti, 9 Iulie 2013
Buna! Stie cineva cat este salariul (pentru call-center Vodafone)? Sau pentru training?
Mircea Sambata, 13 Iulie 2013

Probabil 700-800, eu cerusem 1000-1100.

Elena Vineri, 2 August 2013
Am fost sunata de Manpower sa ma prezint la interviu pt agent call center Vodafone.La telefon am fost intrebata despre salariu..care ar fi salariul minim pe care-l doresc.Am raspuns 800 lei,m-a intrebat de lb engleza , si am avut o conversatie in lb engl la telefon .Urmeaza interviul cu Mnapower ,mi-a spus ca tine 2 ore.As vrea sa stiu cum este in ce consta acest interviu, cum este mediul de lucru la Vodafone?
Mihai Luni, 19 August 2013
As vrea sa stiu in ce consta activitatea la vodafone?
brasov Sambata, 7 Septembrie 2013
Am fost la interviu la manpower pt call center vodafone. Am dat 4 teste (de limba romana, de logica, de atentie distributiva si unul in care trebuia sa calculam tva-ul). Salariul era de 870 pt 8 ore. Se lucreaza de luni pana duminica in intervalul 8-22 si ai 2 zile libere pe saptamana. Training-ul tine 3 sapt timp in care mai dai teste si sunt teste eliminatorii.
George Luni, 2 Decembrie 2013
Stie cineva cu cat este platita perioada de training ?
sunt ok Marti, 3 Decembrie 2013
Buna..
Eu lucrez pe Collection Vodafone si va pot spune asa: 960 ron net la 6 ore,tlf samsung young si ab red angajat,supervizori foarte ok si o atmosfera buna
Sunt zile in care simti k mori d la atatea apeluri.,sunt si zile ok in care ai doar cateva apeluri
Eu lucrez de 7 luni
Angajat Vineri, 6 Decembrie 2013
Eu sunt de peste 1 an in vodafone prin manpower, nu e usor si cine nu e rezistent renunta repede. Cei de la manpower au fost fair de la inceput, ne vorbesc si trateaza respectuos ceea ce nu se intampla 100% din cazuri din partea sefilor vodafone
confuz Miercuri, 22 Ianuarie 2014

deci sa inteleg ca nimeni de aici nu a lucrat niciodata direct la Manpower ci a avut un job intermediat de cei de la Manpower ...mare diferenta. In sfarsit poate ajut si eu pe cineva.... tocmai ce am semnat acum 2 luni un contract la ei pe pozitie de recrutare cu 2600 net pe luna + bonuri.

anonim Miercuri, 29 Ianuarie 2014
poate sa ofere cineva detalii despre cum e sa fii angajat manpower ? (adica sa lucrezi in recrutare pt ei)
anonim Miercuri, 12 Februarie 2014
Confuz, in care agentie Manpower lucrezi?
altcineva Joi, 13 Februarie 2014
cat e salariul pentru specilist facturare, fiind angajat manpower, sa lucrezi pentru ei?
confuz Vineri, 14 Februarie 2014
altcineva: mergi al ei la interviu pt specealist facturare?
altcineva Vineri, 14 Februarie 2014
@confuz: vreau sa aplic dar ma intereseaza ce salarii ofera sa stiu daca merita sa aplic sau nu. nu vreau sa-mi pierd vremea pe la interviuri si sa nu-mi convina oferta salariala. stii ceva concret de salariu?
intrebare Vineri, 14 Februarie 2014
sti cineva salariul pt acest post? sau a fost cineva la ei la interviu?