Forum despre MaxBet Romania

ADD Vineri, 12 Octombrie 2012
Care ar fi nivelul salarial?
supertras3 Vineri, 30 Noiembrie 2012
depinde pentru ce post.
ADD Luni, 3 Decembrie 2012
Supraveghetor sala.
awss Luni, 22 Aprilie 2013
maria2013 Duminica, 28 Aprilie 2013
Poate sa imi zica cineva care este mediul de lucru la MaxBet? Se merita sa aplici pentru un job?
Ciprian Vineri, 17 Mai 2013
Am auzit ca ar fi ok ca si contract si salariu pe partea de barman dar ca atributii depasesti norma,,,o sa merg la ei la interviu si revin cu detalii.
Florentin Joi, 23 Mai 2013
Salut, Ciprian ! Ai fost la interviu ? Imi poti da mai multe detalii, te rog ?!
Floretin Joi, 23 Mai 2013

Ati mai fost careva la interviuri sau lucrati deja acolo ? As dori sa stiu care este salariul, care este atmosfera, angajeaza si baieti ? Dar de avansat se avanseaza ?

Robert Miercuri, 26 Martie 2014
Salut ! Spune-ti-mi si mie cum e la Maxbet ? Am fost azi la interviu insa mi-au spus ca sunt mai multe " interviuri " adica am fost azi testat la matematica " de bun simt ". Cum e la interviul 2 ?
stefan Vineri, 13 Iunie 2014
In ce consta interviul? Salariu atractiv?
alin Joi, 31 Iulie 2014
Salariul este 1000 lei. Stai in picioare toata ziua, 12 ore...cu pauze scurte de maxim 10 minute...atunci cand nu ai clienti foarte multi... In cazul in care ai clienti, esti norocos daca poti sa mergi la baie. Tips faci in medie 800 de ron, 1000..., depinde de luna. Pe cartea de munca ai 1900 de lei salariul.
eu Marti, 19 August 2014
Lucrez in aceasta companie de 5 ani pe postul de supraveghetor sala,este adevarat ca stai in picioare 12 ore,fetele pe tocuri,program 2 zile de zi,2 libere,2 de noapte,2 libere.In legatura cu ce a spis Alin mai sus,pe cartea de munca nu ai 1900 lei,salariul DE INCEPUT este de 1000 lei plus bonuri de masa apoi ti se adauga un spor de vechime anual.Atmosfera este ok,reguli multe ca in orice companie mare,dar nimic iesit din comun,si te poti duce la baie oricand...Nu se avanseaza numai baieti,este adevarat ca sunt interviuri mai multe,cand m-am angajat eu nu era asa.Tips faci,depinde de sala unde esti,de zi, si nu in ultimul rand de tine,singurul inconvenient este ca iti rupi picioarele in doua si eventual si coloana de la statul in picioare.Colectiv ok,numai tineri...
@alin Luni, 25 August 2014
cred ca alin a vrut sa scrie 900 lei pe cartea de munca , a precizat la inceput salariul de 1000 , este ilogic sa fie 1900 in cartea de munca si sa iei doar 1000 .
wolf Joi, 9 Octombrie 2014
si eu ma pregatesc sa merg la un interviu la ei...
imi puteti spune in ce consta acel test de matematica, cum a fost interviul de grup ,sunt mai multe etape de recrutare
Nobody Vineri, 9 Octombrie 2015
Pe ejobs este disponibil postul de Tehnician Electronica / Service*Mentenanta aparate de joc.
Stie cineva cum este procedura de recrutare-angajare? ce mediu de lucru este? si ce salariu se ofera?
Nobody Joi, 22 Octombrie 2015

Am fost invitat la interviu pentru postul de Tehnician Electronică (Service) la sediul Maxbet din Strada Bărăției 31 (in spatele magazinului Cocor).
Interviul a fost cu teste psihologice, cu discutii clasice care să abată atenţia candidatului de la ce-l interesează şi anume faimosul salariu ......
Cand am întrebat de salariu, am primit răspuns "noi facem contract de muncă în care se trece corect salariul si dăm bonuri de masa!!!) Dar cat este salariul?
Eu am cerut minim 1800-2000 lei net + bonuri şi din ce am vorbit cu Tehnicienii de la service, unde am fost si la proba de lucru, am inţeles că mă pot aştepta la 1500-1700 lei, incredibil de puţin faţă de volumul uriaş de muncă şi profiturile fabuloase ale Maxbet....... aveti aici cateva detalii ......

Gina1234 Luni, 29 August 2016
Buna,imi spune si mie careva in ce consta un interviu la Maxbet??