Forum despre Maxi Pet - Pet Center Trade

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 18 Ianuarie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Maxi Pet - Pet Center Trade, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Maxi Pet - Pet Center Trade.

miki Marti, 29 Aprilie 2014
Poate cineva sa dea cateva detalii despre aceasta companie?
Multumesc!
pinky Miercuri, 4 Iunie 2014
Am fost la un interviu pentru un post la conta. Interviul a fost si in romana si in engleza. Apoi mi s-a dat un test de contabilitate, fiscalitate si engleza. Din pacate nu am corespuns profilulului lor si m-au anuntat printr-un mail ca au ales alt candidat. Sediul este in incinta Auchan Militari, undeva la etaj. Firma destul de micuta, inghesuita, aglomerata.Dar daca esti entry-level si accepti un salariu micut merge.