Forum despre Mecatel Prod SRL

ADMIN - undelucram.ro Sambata, 25 Mai 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Mecatel Prod SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Mecatel Prod.

MonteCristo Marti, 8 Iulie 2014
Se plateste o parte oficial, pe card iar o parte..stiti voi cum, dar nu se intarzie cu plata salariilor.Nu se dau prime(doar bonuri de masa),indiferent de vechime sau de calificare si indiferent de profitul firmei care se lauda pe site-ul oficial cu export masiv in vest.
Daca-ti moare cineva din familie,pierzi automat zilele respective din concediul de odihna!
Iarna, suferi de frig in niste hale in care bate crivatul..Am plecat de acolo cu prima ocazie si ma bucur de decizia luata.
O varianta de loc de munca numai daca esti disperat.