Forum despre Medica Farmimpex SRL

laras Luni, 8 Aprilie 2013

Stie cineva ce atmosfera de lucru si ce slarii sunt aici? orice informatii aveti?!!! please

nuvreau Vineri, 24 Mai 2013

Nu recomand nimanui sa se angajeze acolo, salariul este mic, exista o asa sefa care vorbeste urat, te jigneste. Din acest comentariu sper ca v-ati dat seama ce fel de oameni lucreaza acolo.

ana Vineri, 4 Octombrie 2013

Mediul de lucru este infiorator. Politica companiei se schimba de la o zi la alta. Daca domnului doctor i se pune pata ca vrea azi ceva este foarte posibil ca maine sa doreasca exact opusul. In plus sefa de la telesales vorbeste foarte urat, nu este deloc dispusa sa ajute persoanele noi venite. Cu cei vechi are intradevar relatii de rudenie si le jigneste doar cu "motiv". Daca razi se considera ca nu muncesti. La contabilitate se urla toata ziua, la toata lumea. Plus ca salariile sunt foarte mici si se dau cu intarzieri de pana la 2-3 saptamani. Nu recomand nimanui sa lucreze acolo.

cristiana Miercuri, 20 Noiembrie 2013
Nici eu nu am o parerea buna despre aceasta firma.din pacate exista oameni si oameni .Sper ca nimeni sa nu se mai duca acolo niciodata pentru k in afara faptului k se vorbeste urat ,nu esti respectata,un haos de nedescris,nici nu esti ajutat,iar doctorul prefer sa ma abtin..pentru a nu ma cobora la un nivel atat de jos.Am cunoscut si cateva persoane minunate dar din pacate nu de ele depind ca atmosfera sa se schimbe,dar as vra sa fiu ascultata si sa nu va duceti acolo ,eu nu am mai vaz ut asa ceva in viata mea
medor Vineri, 6 Decembrie 2013
m-a sunat un flacau in seara asta (ora 7 seara vineri) sa ma invite la interviu pentru call-center.
recunosc in fata marii adunari nationale ca am aplicat, cred, pentru acest job dar acum multe zile ca sa nu zic luni.
dandu-mi seama ca am aplicat de multa vreme l-am lasat vorbeasca singurel, apoi dupa ce a inchis, am dat blocaj la nr.
banuiesc ca eram ceva de genu varianta 1001 restul de 1000 fiind intre timp deja intervievati, angajati, plecati, refuzand venirea la interviu etc..
intrand aici am gasit raspunsul la intrebarea "de ce?"
nic Vineri, 14 Martie 2014
fratilor...este un dezastru total aceasta firma. promit un comision apoi ei fac tot posibilul sa nu te lase sa ti faci targhetul. fata de la telesales...nu am cuvinte, prima luna de munca alergi sa multumesti clientii, dar dupa un timp ajungi sa ti-o iei peste nas de la clienti, iar cei din firma nu te ajuta cu nimic,iti pun bete in roate, ajungi sa iti fie rusine sa mai mergi la un client care sti ca e ok si sa ii spui cine stie ce datorii are ca asa spun cei de la firma. Este o dezorganizare totala.Nu au invatat ce e ala respect fata de colegi chiar daca in regulamentul intern ei spun ca respectul fata de colegi este foarte important,iar cel ce nu respecta va fi sanctionat. Asta e numai pentru agentul de teren valabil, pentru cei ce lucreaza la birou nu .
flo Marti, 17 Iunie 2014

atentie,e grav ce se petrece acolo, e dezastru total nu exista o situatie financiar contabila clara , se lucreaza pe sume de mizerie neplatite la timp, angajtii sunt jigniti, fraieriti dupa o luna de munca te trezesti ca ti se opresc bani din diferite motive, uneori aceste motive sunt special menite sa- ti iei campii fara sa mai fii platit , dezastru total fratilor

Dana Marti, 30 Decembrie 2014
Stie cineva ce salariu ai ca director vanzari?
medic Miercuri, 31 Decembrie 2014
Dana,

1200-1500 net/luna ! Stiu pentru unii este un salariu mic, pentru altii rezonabil :)
staticu Duminica, 22 Februarie 2015

Salariu 790 RON am lucrat ca tele sales... desi se promiteau 1000 Ron plus comisioane.