Forum despre Mega Image

gica Luni, 4 Noiembrie 2013

SALARII MICI?
FOARTE MICI.
LA PITESTI 700 SI 20 BONURI.

andreutza Luni, 4 Noiembrie 2013
ne da cadouri acuma de sarbatori
angajat mega Joi, 7 Noiembrie 2013
buna seara.
mariti-ne si noua salariu si chiar asa sa ne lasati cu telefoanele pentru a va putea demonstra ce comportament au sefii.
angajat mega Vineri, 8 Noiembrie 2013
793 aceasta luna iar nici macar 800 vai de curul lor da doamne sa simta si ei cum e sa fii platit necorespunzator
cineva Marti, 12 Noiembrie 2013
ce cadouri de sarbatori?!nu se mai sa nimic anul asta
micutza Luni, 18 Noiembrie 2013
propun sa le dea si sefilor de departament uniforme cu culorile pe care le avem noi la uniforme.
micutza Luni, 18 Noiembrie 2013
propun ca toti sefii de departament sa aiba studii superioare si nu veniti prin recomandari.
una Luni, 18 Noiembrie 2013
de ce nu se mai deconteaza abonamentele?
la asa salarii mici macar de atata lucru sa mai beneficiem.
micutza Luni, 18 Noiembrie 2013
de ce sefii de departament vorbesc la telefoanele personale tot timpul?
blondina Luni, 18 Noiembrie 2013
sa se faca si la casieri mariri de salarii.
angajat mega Marti, 19 Noiembrie 2013
oare sefii cei mari cunosc toate aceste reclamatii?
angajata mea Marti, 19 Noiembrie 2013
BUNA IDEE. SA AIBA TOTI SEFII DE DEPARTAMENT STUDII SUPERIOARE SI SA AIBA SI EI UNIFORME NU SA VINA IMBRACATI DUPA BUNUL LOR PLAC.
SI SA FACA SI LA CASIERI O MICA MARIRE DE SALARIU SI SA DECONTEZE TRANSPORTUL
ANGAJAT MEGA Marti, 19 Noiembrie 2013
BONURILE LA MEGA AU VALOAREA CEA MAI MICA. VALOAREA UNUI BON DE MASA 8.31 LEI ERA ACUM 7 ANIA. SA NEA DEA SI NOUA BONURI NORMALE DE 9 LEI CA TOT LA EI IN MAGAZIN LE FOLOSIM.
alinutzza Miercuri, 20 Noiembrie 2013
in 23 august se deschide un nou MI. sa ma angajez, sau nu? atat timp cat iti faci treaba pt care esti platit, nu cred ca cineva ar avea de obiectat; in plus, in momentul angajarii, ti se explica conditiile........
Marian Joi, 21 Noiembrie 2013
Pana la urma, care e salariu' la MI in Bucuresti, cum sunt date liberele, cum e cu bonurile de masa, si care e treaba cu telefoanele in vestiar...? se predau la intrarea in tura sau mai bine lasi telefonul acasa ? Vad ca se deschid magazine noi si as fi tentat sa imi depun cvul
eu Joi, 21 Noiembrie 2013
vrem salarii ceva mai mari si bonuri in functie de zilelel lucrate pentru a vedea ca suntem cat de cat respectati.
in functie de noi angajatii vanzarile la mega image sunt ridicate au scazute.
noi influentam cumparatorul.
Elena Vineri, 22 Noiembrie 2013
Buna, mi-am trimis CV-ul si am fost chemata pt interviu. Va rog sa ma ajutati si pe mine cu cateva intrebari care se pun pt casier sau lucrator comercial. Multumesc.
Ana Duminica, 24 Noiembrie 2013
Hello!
Stiti ceva de postul SAP testing Analyst la MI?
Salariu, beneficii, program, daca se meritia, etc?
Merci mult!
gogu Joi, 5 Decembrie 2013
Se munceste mult peste program fara niciun beneficiu. Nu ai voie sa-ti exprimi opiniile, doar asculti si executi. Maririle salariale se fac si in functie de cat de prieten esti cu sefu. Salariile sunt mici in magazin, dar si la sediu.
angajat nou Luni, 9 Decembrie 2013
am o intrebare. data de 30 de sf andrei si de 1 decembrie sunt platite dublu?
eu asa am inteles.