Forum despre Merchandising Provider Company (MPC)

kaka Joi, 15 Noiembrie 2012
600 lei si bonuri pt 6 ZILE/7
Sucks Sambata, 24 Noiembrie 2012
Ce program/salar au ?
roxana Duminica, 25 Noiembrie 2012
dar au ceva posturi libere? ce studii se cer?
eu Luni, 26 Noiembrie 2012
alte opinii?
eu Luni, 26 Noiembrie 2012
de sarbatori dau ceva?
Georgiana Marti, 4 Decembrie 2012

Salariul 630 lei + maxim 23 bonuri+30 lei decontare abonamente , o zi libera pe saptamana (nu in weekend), si ture de noapte, participi la inventare. munca multa bani putini, nu recomand

mara Duminica, 13 Ianuarie 2013
iondaniel Joi, 14 Februarie 2013

sunt angajat al acestei firme.
salariu 630 + bonuri asta dak ai toate zilele lucrate.

Cata Joi, 14 Februarie 2013
Salariul nu e cat de mare ar trebui dar se primeste. Se lucreaza nu se sta. Sefii sunt ca sefi cateodata ok alte dati mai putin.
Anonim Miercuri, 20 Februarie 2013
Sal! Despre postul de Team Leader la MPC stie cineva ceva ?!
Salariu / Ore de lucru / etc ???
Mihaela Vineri, 29 Martie 2013
Nu stiu prin alte parti cum este, dar eu pot spune ca am 2 luni de cand lucrez la aceasta firma si tipii sunt chiar ok. Mai degraba probleme conflictuale avem cu angajatii Carrefouru-lui care se cred sefi. Intradevar salariul este mic si munca oarecum multa.. au fost zile cand practic am lalait-o pentru ca nu aveam ce face. In orice caz nu sunt chiar atat de rai cum am vazut ca scria in comentariile precedente.
Mishu Vineri, 5 Aprilie 2013
Am lucrat la ei pe postul de manipulant marfa si nu a tipat nimeni niciodata la mine daca iti faci treaba nu are nimeni nimic cu tine intradevar salariile sunt mici dar daca nu stiti despre ce e vorba nu mai comentati.Normal ca se munceste doar nu te duci la munca sa stai degeaba (aviz celor care vor sa pice bani din cer )Intradevar au avut o perioada mai grea la inceput (toate inceputurile sunt grele )acum dau si bonusurari au inceput sa se inchege mai bine echipele iar banii se primesc in fiecare luna Acum ocup postul de Store manager (Team Leader ) si sincer sa va zic eu sunt multumit .Ca si sef nu o sa fii niciodata complet multumit nu va e logic sunt oameni care vin de la inceputu proiectului si totusi proiectu merge inainte cu sau fara comentarii rautacioase (munca multa ,te munceste de ajungi acasa taras )Cat de greu este sa bagi marfa la raft sincer asta inseamna romania (Puturosi)
alexxx Vineri, 12 Aprilie 2013
ma fratilor 600 de lei plus bonurile alea este salariu pe carrfour dar in alte locati se platesc mai bine e vorba de proiectele care le ai si cate ore muncesti pe zi io lucrez la iei si am aproape 1200 deci nu e chiar asa cum spune lumea ....
dorothy Luni, 15 Aprilie 2013
buna tuturor. Eu am lucrat la ei ca team leader 2 ani de zile, din care timp de 1 an si ceva pot sa spun ca a fost ok cat de cat. aveam un sef super ok, pacat ca a plecat, pt ca altfel si in ziua de azi mai eram la ei....nu eram full time ci part time, dar bagam si marfa la raft ca s mi mai iese ceva bani pe langa salariul de team liber. Ma implicam in foarte multe, am avut o ochipa super buna pe care mi am crescut o tot mai mult, pana mi s a schimbat seful ca n a mai suportat ca a fost mintit in legtura cu niste chestii promise, si dus a fost. cand a venit cealalta persoana mi s a dus de rapa tot. Strs la greu, colegii nu mai rezistau, trageam de ei sa vina la lucru ca vroiau toti la unison sa si dea demisiile, cu mine in coada lor. La prima incercare n am reusit, insa dupa ce am ajuns in spital cu hemoragie digetiva, n am mai putut si le am spus bye bye cu totul. Depinde de ce fel de sef aveti. dupa ce am plecat eu, au plecat toti din echipa mea, n a mai ramas unul sa lucreze cu respectiva sefa ca n o suportau. Acu vad ca se plimba cand unul cand altul, toti colegii care lucra pt ei se plang, munca multa stres din plin, bani ioc. cam asta e. Daca esti team leader, dc nu esti dintr o bucata nu faci fata cu astia. Trebuie pusi la punct din start sa stie cu cine lucra , nu sa si bata joc de tine si de echipa ta. Toate cele bune va doresc
Saint' Luni, 29 Aprilie 2013
LA carrefour Orhideea stie careva cum e treaba...am fost sunat sa ma duc la interviu...la ce sa ma astept..oare....ce te pune mai exact sa faci...acolo...ai de facut un raion anume
john Marti, 30 Aprilie 2013
Joi am si eu interviu acolo... Saint cum a fost astazi??????
irina Luni, 27 Mai 2013
stie cineva programul?
Corelli Joi, 30 Mai 2013
schimbul 1 : 6:30 - 15:30
schimbul 2 : 13:30 - 22:00
schimbul 3 : 22:00 - 6:30 (adaugat de curand)
marius79 Marti, 16 Iulie 2013
si eu am lucrat la MPC cluj.divizia cola.de la 1300 am ajuns la 400 lucram ca si unu full-time
Bebits Marti, 8 Octombrie 2013
Este un loc de munca stabil pt cei carora le place munca si vor sa castige un ban. Nu te ploua nu te ninge nu stai inchis intre 4 pereti ,socializeze cu lumea. Cei drept cum au mai spus-o multi este munca multa si un salariul destul de modest. Luati in vedere ca se calculeaza pe ore muncite. Pt cola si Heineken 4 lei la ora. Daca lucrezi 9 ore pe zi 6/7 iei in mana 950 RON . Dar pe langa asta mai poti lua magazine mici pe care le poti mercantiza in maxim 2 ore. La 11 ore lucrarea ajungi la 1100 RON.