Forum despre Merchandising Provider Company (MPC)

Anonim Joi, 27 Martie 2014

Team leaderul are 1100 de lei 8 ore pe zi.
Superviser salariu 1500 lei 8 ore pe zi, in contract, (real 14-16 ore).

RDK Duminica, 4 Mai 2014
Supervisorii lucreaza cu carte de munca sau PFA?
fost angajat Joi, 15 Mai 2014
Supervizorii lucreaza cu carte de munca.
andreea Joi, 24 Iulie 2014
buna, am fost sunata acum pentru o promotie la ei. a mai fost cineva promoter la ei, sunt seriosi cu banii macar aici? multumesc
Alex Joi, 7 August 2014
Am fost chemat la un interviu in cadrul companiei MPC /TRADE MARKETING pentru postul de supervizer si spre surprinderea mea postul nu mai exista ,deci ma suna si stabilesc o intalnire cu potentialul angajat te pun pe drumuri ca la intalnire sa specifice faptul ca postul s-a ocupat in urma cu 5 minute , printre alte multe companii de recrutare este cea mai neserioasa firma asa cum este mentionat si mai sus , aceasta firma nu merita deranjul sa i se raspunda la telefon dar sa mai ajungi si la interviu .
mpc Sambata, 6 Iunie 2015
Salutare tuturor , eu am proces cu MPC cei care sint doritori de a ma sustine cu modul cum ati fost tratati , neplata salarilor contracte de munca de 4 ore si lucram 8 etc ,ma puteti contacta la numarul de tel 0729196067 sau adresa de mail cristianhliza@yahoo.com .
CE FAC EI SE NUMESTE EVAZIUNE FISCALA ,risca amenzi mari sau puscarie !! CEI CARE AU PROBLEME pe viitor ma pot contacta pt sfaturi pt a va recupera banii , sau ai apela in justitie .AVETI AVOCAT DIN OFICIU daca nu aveti bani .