Forum despre Metro Cash and Carry Romania

andra89 Vineri, 17 Ianuarie 2014
In magazine sau in centrala? La ce functie te referi mai exact? Npc. ;)
Ana01 Marti, 25 Februarie 2014
Buna, ati putea va rog sa-mi spuneti ce salarii ofera pentru un angajat mid-level in departamentul de achizitii in centrala, nu in magazine?
Sick&Tired Marti, 4 Martie 2014
@Ana01, te referi la departamentul Buying? Asistent buyer? 1800 net + bonuri din cate imi amintesc - adica anul trecut. Acum nu stiu cum mai este.
Miki23 Joi, 6 Martie 2014
Buna, aveti idee cat este salariul pentru postul de Operator Introducere Date Reachizitii?
Si programul de lucru?
ionut Joi, 6 Martie 2014
Buna am fost sunat pr un interviu pt postul de agent achizitie clienti cei care au ocupat acest post puteti sa-mi spuneti ce presupune si care este salariu. Multumesc
Alex Luni, 24 Martie 2014
Ce stiti de postul de "Agent achizitii clienti"? Care e treaba cu el? Salariu? Multa munca?Multumesc frumos!
mihaela Sambata, 29 Martie 2014
Buna stie cineva despre postul de functionar informatii clienti?care este fisa postului,ce salariu este si programul de lucru? Multumesc
cornelia Duminica, 30 Martie 2014
Buna stie cineva despre postul de casier in centrala?Care este procedura si care este salariu avand experienta in casiera dar nu in domeniul comertului?Multumesc
robert Marti, 15 Aprilie 2014
cei care ati fost la interviu in luna martie/aprilie 2014, ati fost sunati pentru al doilea interviu?sau ati fost sunati sa vi se confirme/respinga ceva? daca da, cam in cat timp ...
iulian Miercuri, 7 Mai 2014
SalutareAm fost chemat pt un interviu pe postul de lucrator comercial. Nu stiu inca ce sa fac...Ce salarii sunt pt acest post?
Andrada Joi, 15 Mai 2014
Salutare.Daca ai aplicat pe post, poate ar fi bine sa te duci, nu? La cat de rar se intampla in ziua de azi sa ne cheme/invite cineva la interviu....Stiti cumva daca postul de ...
Zwenky Miercuri, 28 Mai 2014
Si totusi, nu s-a dat un raspuns pentru acel post de asistent administrativ. Am dori sa stim mai multe legate de atributii/program de lucru/salariu.
roza Luni, 2 Iunie 2014
Asis ADM este pe partea due cumparari, in principal. Nu stiu care este salariul IAR programul luni-vineri CU mari sanse due ore suplimentare neplatite.
cristi Miercuri, 4 Iunie 2014
imi poate spune cineva cum este in departamentul de calitate?
roza Joi, 5 Iunie 2014
La dept calitate se testeaza produsele, se dau avize de calitate. Cat e de ok, eu personal, nu stiu.
Bogdana Luni, 16 Iunie 2014
Nu cunoaste nimeni informatii cu privire la salariul aferent postului de asistent administrativ? Chiar se sta peste program?
opo Joi, 31 Iulie 2014
stie cineva daca am fost la primul interviu la cit timp te suna pt. un al doilea interviu cu oferta de salarizare multumesc
Tempest Miercuri, 24 Septembrie 2014
Intr-o perioada in care Metro angaja pe rupte, am ajuns si eu sa fiu angajat acolo. Salariul era minimul pe economie la vremea respectiva + bonuri de masa. Program in 2 schimburi, ...
elle Sambata, 4 Octombrie 2014
job-ul Agent Achizitii Clienti e un job de teren. efectiv mergi numai pe jos, pentru ca nu-ti da masina de serviciu. doar managerii au masina de serviciu si benzina moca. si te ...
eu30 Luni, 20 Octombrie 2014
Verificator Platforma Ambientala detalii ???????? va rog salariu ?????