Forum despre Microsoft Romania

sysadmin Luni, 16 Septembrie 2013
@Mihai: eu tind sa cred ca vom primi un feedback saptamana asta. Oricum pana nu primesti telefon sa-ti spuna ca e negativ poti sta chill.
Multa bafta.
sysadmin Luni, 16 Septembrie 2013
@Mihai: tu ai trimis ceva mail sa ceri feedback sau telefonic ?
ceva feedback-uri azi ?
Mihai Marti, 17 Septembrie 2013
Inca nimic.

Ma bate gandul sa dau o fuga in pauza de masa la sediul RINF din Pipera si sa le cer un feedback. :)
Poate totusi e un gest prea extrem. Eu am renuntat sa mai sper ca o sa primesc macar un NU.
sysadmin Marti, 17 Septembrie 2013
:)), sincer nu cred ca RINF-ul blocheaza ci Microsoftul nu a dat informatia. Ei au fost foarte prompti pana acuma. si pe mine ma batea gandul sa le dau un call dar cam estimez raspunsul de genul: inca nu am primit nici noi nimic te vom contacta de indata ce avem noutati :)).

asa ca mai bine stau pe pace si astept. daca vrei da-le un call chiar sunt curios ce zic:D
Mihai Marti, 17 Septembrie 2013
Pai azi e ultima zi cane e jobul de Exchange Escalation este activ. Au avut totusi 264 de aplicanti, un pic cam mult dupa parerea mea avand in vedere ...
sysadmin Marti, 17 Septembrie 2013
poti sa-i dai un call la tipa de la HR ai in mail mobilul. eu asa am sa fac in 2 3 zile daca nu suna ei. vreau sa am un raspuns sa stiu sa nu mai astept ca mai sunt si alte ...
X Marti, 17 Septembrie 2013
Salut, va pot spune ca primele feedback-uri au fost trimise inca de saptamana trecuta. Este insa posibil sa dureze mai mult etapa aceasta de informare. Multa bafta
sysadmin Marti, 17 Septembrie 2013
oricum pe exchange fac echipa asa ca o sa ia peste 5 oameni ma gandesc.
sysadmin Marti, 17 Septembrie 2013
daca primele feedback uri au fost date de saptamana trecuta atunci mi-e clar ce feedback o sa primesc. multumesc de info asta chiar a fost de folos daca se refera si la alea pt ...
X Marti, 17 Septembrie 2013
Ma refeream strict la pozitia de Exchange Escalation Engineer. Eu zic sa incercati sa ganditi pozitiv :)
sysadmin Marti, 17 Septembrie 2013
pai da ai dreptate in ceea ce zici, pana nu ma suna sa-mi zica "am ales pe altcineva" eu tot sper:)
pt x Marti, 17 Septembrie 2013
ai primit cumva si oferta oficiala cu toate datele problemei? (presupun ca feedback-ul a fost pozitiv).
Da, urmeaza semnarea.
pt x Marti, 17 Septembrie 2013
Felicitari! Banuiesc ca esti multumit.. a fost dupa asteptarile tale sau ai lasat de la tine?
super tare, felicitari
X Marti, 17 Septembrie 2013
Dupa asteptari, este o oferta ok, in plaja de valori mentionata mai demult de catre sysadmin.
Dragos Marti, 17 Septembrie 2013
Felicitari X :)Eu am vineri interviul final cu clientul, dupa care urmeaza semnarea.
sysadmin Miercuri, 18 Septembrie 2013
sunt curios cand au de gand sa ne dea si noua feedback ul
nu mai fa valuri Miercuri, 18 Septembrie 2013
ai picat, nu ti-l mai da