Forum despre Misys Financial Software

gogu Vineri, 29 August 2014
Nu stie nimeni? :( :o3
Abcd Luni, 1 Septembrie 2014
Buna! Aceeasi intrebare ca cea de mai sus: in cat timp de la depunerea cv-ului se primeste un raspuns?
Multumesc frumos.
gogu Marti, 2 Septembrie 2014
Abcd, au trecut aproape 2 sapt de cand am depus un CV. Ideea e ca indeplinesc fiecare conditie ceruta de ei, si mai am si experinta...chiar sunt curioasa ce anume imi lipseste. :)) Daca primesti raspuns de la ei, sa ma anunti si pe mine te rog. :)
Abcd Marti, 2 Septembrie 2014
Same here. Eu am aplicat pt business support engineer. Tu?
gogu Joi, 4 Septembrie 2014
Financial Quality Assurance Analyst :3
Alex Miercuri, 5 Noiembrie 2014
Salutare,a aplicat cineva pe joburile de C+= software developer sau Java developer? a fost ok?Ca ce se cere tehnic( am vazut ca sunt joburi de junior).Mersi frumos
Zip Joi, 13 Noiembrie 2014
Imi poate spune cineva despre interviul tehnic si cat e salarul pe pozitia de Junior Java developer? (fara experienta)
simba Joi, 13 Noiembrie 2014
Care este salariul pe support consultat? Dar financial quality assurance analyst? entry level.. cum sunt interviurile?>
Alex Miercuri, 19 Noiembrie 2014
Salut zip ai fost la interviu?a fost ok?
georgya28 Joi, 13 August 2015
Buna, urmeaza sa am un interviu pentru postul de Business Support Engineer. Imi poate da cineva vreun sfat, cum decurge interviul, daca e bine platit sau nu postul,orice detalii. Multumesc :)
bogbog Luni, 5 Octombrie 2015
Stie cineva cat este salariu pentru Credit and Control Analyst?
catalinF Luni, 16 Noiembrie 2015
Buna! Cum decurge interviul/ testul pentru pozitia de Associate DBA Support Consultant - Summit?
Multumesc!
unsarac Joi, 7 Ianuarie 2016
am fost la al doilea interviu pe la inceputul lui decembrie, nici astazi, 7 ianuarie, nu am primit raspuns. Asta da seriozitate
spoofer07 Marti, 12 Ianuarie 2016
@unsarac stai linistit ca daca te-au refuzat nu o sa afli niciodata. Am lucrat si eu la ei si a durat procesul de recrutare din iulie pana la sfarsitul lui octombrie. Dar au avut o scuza, era perioada concediilor.
anonim20 Joi, 8 Septembrie 2016
Am fost la un interviu pentru un post de Java Developer si au venit 3 developeri extrem de sictiriti care nici macar nu m-au salutat cand au intrat in sala. Cand le-am povestit despre experienta mea anterioara, strambau din nas si se uitau urat la CV-ul meu. Apoi ii bufnea rasul daca greseam la o intrebare. Asta dupa ce am stat sa dau toate testele lor online de logica si personalitate si in conditiile in care imi ofereau un salariu mult mai mic decat cel cerut.