Forum despre Monoprix SRL - Bella Italia

ADMIN - undelucram.ro Marti, 26 Noiembrie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Monoprix SRL - Bella Italia, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Monoprix SRL - Bella Italia.

si eu Miercuri, 11 Decembrie 2013
intr-adevar vorba multa, promisiuni desarte, lipsa unei strategii. nu se tine de nimic din ceea ce garanteaza. adora monologurile in timpul seintelor lungi si dese. un spirit usor comunist . are viziune pana la un punct dar apoi se detaseaza de realitate si pornesc fanteziile materiale. nu plateste la timp. cauta metode de a scoate din bani pe unele necesitati la locul de munca. nu se ofera cursuri sau traininguri. dezamagire totala. administratie si manageri demni de bancurile de pe net.