Forum despre Muller Dairy RO

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 7 Decembrie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Muller Dairy RO SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Muller Dairy RO.

unu Luni, 8 Aprilie 2013
o firma super ok , dar cu oameni catastrofa angajati numai cu pile si relati care duc compania catre faliment.
politician Marti, 13 August 2013
a fost cineva de curand la vreun interviu la ei? daca da pe ce pozitie? se dau teste? cate interviuri se tin? cum e atmosfera? alte informatii sunt bine venite
OARECARE Vineri, 11 Octombrie 2013

Am fost la interviu si astept raspuns.A lucrat cineva la ei?Care sunt conditiile de munca?Colectivul?Salariul?

Aoa Luni, 14 Octombrie 2013
Buna, as fi curioasa si eu de raspunsurile la intrebarile de mai sus.. Oare s-au redresat financiar? (si nu numai)
Pt. 'Un Oarecare' : pt ce pozitie ai fost la interviu? Multumesc si scuza-ma.
A, si ce adresa au? in Bragadiru sau pe Splaiul Unirii?
OARECARE Luni, 14 Octombrie 2013

S.R.(SALES REPRESENTATIVE)-ADRESA AU O AU PE SLAIUL UNIRII

Aoa Luni, 21 Octombrie 2013
Aha. Multumesc si Doamne-ajuta! Eu eram interesata de Jr. KA Manager...dar presupun ca au gasit deja.
[pacat ca n-au o adresa de email :( ]
secretname Vineri, 15 Noiembrie 2013
am auzit un zvon ....cum ca Sc Muller Dairy Ro ar fii intrat in faliment.este sau nu este asa???stiti ceva?
ionut Marti, 19 Noiembrie 2013
Stie cineva ceva despre muller.M-au chemat la interviu si vroiam sa stiu detalii.Multumesc!
constantin Vineri, 29 Noiembrie 2013
Buna ziua!Am fost chemat la interviu pentru postul de sales representative.Stie cineva conditiile de munca,salariul,beneficii la Muller?Multumesc!
bogdan Marti, 8 Iulie 2014
Buna ,am fost si eu acum 2 saptamani la un interviu pt.postul de ASR,mi s-a parut o firma ok la prima vedere dupa care am mai sustinut un interviu si cu nationalul si am primit o oferta de angajare(-1400 net,bonuri de masa,masina si 1300 bonus cand realizai targetul in functie de indicatorii de performanta stabiliti la inceputul fiecarei luni).
Am refuzat oferta pentru ca nu era ceea ce discutasem noi la primul interviu in ceea ce priveste salariul net pt. ca va spun sincer la cate indatoriri ai in aceasta pozitie suma pe care am cerut-o era chiar de bun simt,dar poate nu a fost sa fie,cu alta ocazie(mai vroiam sa spun doar ca ei le stiu pe toate si indiferent de raspunsul tau ei vor avea un raspuns ca sa nu ai tu ultimul cuvant)