Forum despre Nestle Romania

F Joi, 3 Octombrie 2013

ingineri cu masterate pe salarii de 1500 RON.

PinUp Miercuri, 13 Noiembrie 2013
Cam care este nivelul salarial pentru un Marketing Specialist la Nestle Bucuresti?

Multumesc
pitbull Joi, 29 Mai 2014
Salariile sunt peste medie, atmosfera este placuta. Firma este serioasa, o recomand. Am lucrat 1 an si jumatate in financiar
diana Sambata, 28 Iunie 2014
Buna! Ce stiti despre "Nestle Needs YOUth - Commercial Internship"? Cum decurge interviul? Multumesc.
Ionut Marti, 15 Iulie 2014
Peisajul este interesant la Nestle, au un sediu frumos amenajat, birourile sunt cam inghesuite. Anagajatii par relaxati, cel putin cei care stau la ceafea si tigare, cei care stau in sedinte nu se vad :)
Din cate stiu salariile sunt in ton cu ceea ce ofera multinationalele, se promoveaza foarte mult programele pentru tineri in toate departamentele. Ca salarii se pleaca de la 1500 lei si se mareste cu cateva sute 2-3 la fiecare promovare. La promovare depinde ce noroc ai, daca se gasesc posturi pe placul tau in perioada respectiva
Alex Vineri, 1 August 2014
Da, asa cum a scris si Ionut se promoveaza foarte mult tinerii, de fapt este o combinatie interesanta de manageri mai in varsta sau cu o vasta experienta si executanti tineri, ...
den Vineri, 3 Octombrie 2014
Salut! Cum se desfasoara un interviu la Nestle? Mersi!
Ionut Duminica, 19 Octombrie 2014
Super Alex, sunt perfect de acord cu tine, ai facut o descriere ampla!
eris19 Joi, 13 Noiembrie 2014
Buna,Stie cineva cum e pe parte de Reprezentant Medical la Nestle? Ms
maria Joi, 20 Noiembrie 2014
Car sunt salariile pentru Marketing Assistant?