Forum despre Omnisource Technologies

ADMIN - undelucram.ro Duminica, 30 Decembrie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Omnisource Technologies, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Omnisource Technologies.

sckipp Marti, 24 Iunie 2014
Am fost la ei la interviu: tipul care a venit sa discutam a fost super ok. ce mi-a placut mult e ca nu te-a lasat de capul tau ptr un test sa vina si sa-ti dea rezultatul final... a discutat cu mine, am vorbit tehnic dar si social omul este foarte bun. Important este sa stii cum sa vorbesti cu cel de langa tine si la ce nivel esti si tu.
asta este impresia interviului, salarii sau proiecte.... astea par ok. ramane sa vedem.