Forum despre Oncos

ADMIN - undelucram.ro Luni, 2 Iulie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Oncos, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Oncos.

ruby Miercuri, 4 Septembrie 2013
Salut,

Ce parere aveti de Oncos? Cum e atmosfera, salariile?

mersi!
valeu Miercuri, 4 Septembrie 2013
tot in punga de ea de hartie (ca igienica de pe timpu lu ceasca) ambaleaza fructele/legumele si alte cele?
si ce nume..
unde mai pui ca eram in cluj pentru ca mama era internata (la oncologie)...ce nume misto sa-l vezi cand mereai sa mai cumperi una alta ..mai mare dragu sa vezi scris oncos.
bine ca s-a terminat totu cu bine, terifiant model de business. ma mir ca au rezistat pe piata , cred ca e un soi de monopol
agent Marti, 1 Octombrie 2013
Buna, stie cineva cat castiga un economist? Multumesc.
mirc Duminica, 2 Februarie 2014
a lucrat cineva agent de vanzari la ei?
cum sunt?
patitu Miercuri, 5 Martie 2014
Am fost la ei la interviu pt. un post in vanzari. Sunt varza.parerea mea,nu merita sa va pierdeti timpul cu ei.
ONCOS Joi, 28 August 2014
Din cate stiu nu au bani de salarii pentru ca sunt in insolventa.
salariile sunt foarte mici, incompetenti - cei din HR , mizerie in magazine, pute a peste mort si CLOR.

Un vanzator castiga 700-800 lei/luna, sef magazin, 1000 lei, economist facturare 1000-1200 lei, economist 1200 lei, agent vanzari 1000 lei .
DBP Luni, 15 Septembrie 2014
Parerea mea e ca e bine sa vorbim cand suntem informati!
Lucratorii comerciali: intre 900 si 1000+bonuri,
Sefii de magazine: intre 1200 si 1700 + bonuri
Economisti: de la 1200 la 1800.

Firma este in insolventa de REORGANIZARE (OMARE DIFERENTA). iN INSOLVENTA NORMALA NU SE FAC ANGAJARI, NU SE CUMPARA UTILAJE SI MASINI NOI SI NU SE DESCHID MAGAZINE NOI!
ONCOS Luni, 15 Septembrie 2014
DBP ,

atata cat am spus eu se castiga , eu asa am vazut pe statele de PLATA !

Din cate stiu eu o firma care se afla in reorganizare judiciara-INSOLVENTA poate sa faca angajari
EX . in firma sunt 100 de angajati si 50 pleaca pe cele 50 de locuri disponibile pot veni altii avand salarile celor care au plecat !

oncos da anunturi de angajare saptamanal in ziarul piata-az si odata la 2,3 luni pe ejobs, bestjobs.ro,myjob.ro si la ITM , oamenii nu stau pe salariile de mizeriee pe care le ofera ei !

DBP , vrei sa sspui ca 1800 are Dir economic !
ONCOS Luni, 15 Septembrie 2014
DBP ,

ce facem cu rafturile invechite din 1990 care sunt in magazinele ONCOS din Cluj?

ce facem cu mizeria si misorul de mancare stricata din magazine ?

cand intri in magazin pute a clor si carne stricata !

Cand a fost facuta ultima modernizare a magazinului din piata Mihai Viteazu, Marasti, Scortarilor ?
eu Miercuri, 12 Noiembrie 2014
DBP,
Lucratorii comerciali: intre 900 si 1000+bonuri,
Sefii de magazine: intre 1200 si 1700 + bonuri
Economisti: de la 1200 la 1800.

900 brut + bonuri
1200 brut + bonuri
etc. ...de ce nu specifici DBP ?
Rombatt Vineri, 18 Septembrie 2015
S-au schimbat multe la Oncos. Vanzatoarele castiga peste 1.100 lei net, iar agentii de vanzari in functie de rezultate. Am un prieten care este agentul lor pentru alt judet si castiga intre 3.000 si 4.000 lei net pe luna.
Nu e chiar cum se zvoneste...iar informatiile pe care le-ati scris inainte sunt foarte vechi. Oncos face mereu angajari pentru ca se extind, deschid magazine noi iar la cele vechi oricum au personal insuficient. Daca sunteti in cautare de loc de munca..Oncos poate fi o solutie. Reala!