Forum despre Oracle Romania

@Oraclist Wannabe Miercuri, 9 Aprilie 2014
Vezi la sectiunea salarii, Service Response Analyst este vechea denumire a postului in cauza.
Iti recomand sa iti negociezi salariul bine de tot, sa nu accepti direct oferta, astfel vei putea urca spre 3000-3200 RON, mai ales daca te vor ancaja direct la nivel IC2 (experienta profesionala si studii superioare terminate).
monika Miercuri, 9 Aprilie 2014
@Oraclist Wannabe Numai atat ?
@Monika Miercuri, 9 Aprilie 2014
Yup. Totusi este un salariu bun pentru o pozitie de suport nu tocmai tehnica...
Dee Miercuri, 9 Aprilie 2014
Inca nu am ajuns la partea cu documentele.Asa ca momentan nu stiu ce sa zic legat de adeverinta de vechime.
oracle Vineri, 11 Aprilie 2014
si cu oracle asta e drum mare si bataie de cap... am un coleg care si el a fost plimbat pe la interviuri 1 luna si tot n-a ajuns nicaieri... si asta dupa ce a avut acolo cateva hinturi despre ce trebuie sa faca.. nu bag mana in foc pentru ce a zis si a facut dar ma simt cum am fost si eu acum 2 ani jumatate cand 2 luni am asteptat ceva si tot nimic
j Marti, 15 Aprilie 2014
Cloud Services Operation Engineer. Cum este acest post? Ce trebuie sa faci mai exact si cum este platit? mersi
monika Marti, 15 Aprilie 2014
@oracle ai mare dreptate
Dee Miercuri, 23 Aprilie 2014
@Dee, ai primit aprobarea finala?
geo Joi, 1 Mai 2014
Buna, are careva idee cam in ce interval se incadreaza salariul pentru pozitia emea-business analyst ? Nu de alta, dar sa nu-i deranjez daca-i un salariu sub asteptarile mele :)
rmk Luni, 5 Mai 2014
Buna,Stie cineva in ce interval de timp primesti rasp indif de natura acestuia dupa interviul telefonic?
monika Miercuri, 7 Mai 2014
Buna,are cineva detalii in ceea ce priveste pozitia de High Availability Support Team for Romania ?Multumesc mult.
monika Miercuri, 7 Mai 2014
@rmk , daca e pozitiiv de obicei a doua sau a treia zi,daca e negativ dupa o saptamana , doua,dar cel mai bine e sa suni persoana care te-a contactat sau sa dai un email .
Dee Sambata, 10 Mai 2014
Am revenit cu un raspuns cu privire la adeverinta de vechime. In cazul meu au cerut-o si am adus doar de la ultimul angajator. Ca si informatie aditionala,daca ai lucrat in baza ...
Alex Duminica, 11 Mai 2014
Bunastie cineva care sunt salariile pe customer reference specialist si deal manager?va multumesc
anna Duminica, 11 Mai 2014
Buna,am avut un interviu telefonic cu cei de la oracle.. ei m-au contactat pe mine, au facut rost de cv-ul meu de pe un site de job-uri si m-au intrebat daca sunt interesata de ...
RDK Duminica, 11 Mai 2014
@annaOracle are un proces de recrutare mai lung, cu atat mai mult cu cat angajarea pe postul respectiv nu este o urgenta. Poti astepta si o luna.Fii sincera cu tine si gandeste-te ...
anna Duminica, 11 Mai 2014
@RDKMultumesc pentru raspuns. Vorbesc 4 limbi straine, de mic copil am mers pe latura filologica, deci nu cred ca au fost probleme de aceasta parte .. ma gandesc sa nu fie vorba ...
monika Luni, 12 Mai 2014
Buna,are cineva detalii in ceea ce priveste pozitia deHigh Availability Support Team for Romania ?Multumesc mult
codename47 Marti, 13 Mai 2014
SalutDespre echipa Oracle Right Now ce informatii aveti ? mar interesa cat de tehnica este pozitia
Crazymage Marti, 13 Mai 2014
Buna,Are cineva idee ce presupune assessment center pentru pozitia de administrative assistant for key account director? Multumesc