Forum despre Orange Romania

flori Miercuri, 4 Ianuarie 2012
mai sunt posturi in call-center limba romana si cam cat se plateste la orange, vodafone, cosmote? multumesc anticipat.
S.S. Vineri, 20 Aprilie 2012
si aici ca sa se stie de Orange si salarii:

exemple de salarii din departamentul Tehnology:

Business Solutions Analyst ~ 5500RON/luna+bonusuri+tichete masa
Senior Budget Controller ~ 4000 RON/luna+bonusuri+tichete masa
Billing Operations Controller ~ 6500/luna+bonusuri+tichete masa
Billing Operations Manager = 6311/luna + bonusuri + tichete de masa.
CRM Solution Specialist ~ 4100 RON/luna + bonusuri + tichete de masa
Senior Network Administrator ~ 3450/luna+ bonusuri+ tichete de masa
Mediation & VAS Operations Manager ~ 6450/luna + bonusuri + tichete de masa

oamenii care ocupa aceste pozitii sunt vechi si cu experienta relevanta in domeniu.
erik Miercuri, 9 Mai 2012
cam care ar fi procesul de recrutare in Orange?
alexx Vineri, 25 Mai 2012
Senior Network Administrator ~ 3450/luna+ bonusuri+ tichete de masa?????

foarte putin mi se pare. wtf?
somer Vineri, 8 Iunie 2012
Care este salariul unui reprezentant de vanzari intr-un shop Orange in Bucuresti ?
ina Miercuri, 27 Iunie 2012
salariile sunt mult mai mari, nu reflecta realitatea...
igo Joi, 30 August 2012

somer, in shop ai 1500 ron + bonuri + beneficii orange
flori, pe call center depinde. Daca lucrezi in sediu Orange cu contract externalizat ai 1300 ron + bonuri
Daca lucrezi pentru Orange in sediu externalizat ai 800 ron + bonuri
Daca prinzi post direct in orange pe call center ai 1500 ron + bonuri + beneficii orange.

igo Joi, 30 August 2012
Apropo de Orange ca angajator, sunt oameni super. Insa doar daca lucrezi in sediu Orange. Inainte tot intr-o multinationala pe casca am lucrat si nu se compara cu ei. Oameni intelegatori si amabili, nu o sa-i vezi tipand la tine sau facand alte mojicii.
rraita Marti, 18 Septembrie 2012
si eu o intrebare: pe post de credit Credit & Collection Analyst , direct Orange Romania, care ar fi salariul, aveti idee?
igo Vineri, 21 Septembrie 2012
1500 + bonuri + telefon orange si alte beneficii de inceput, dupa poate mai cresti.
Patricia Miercuri, 26 Septembrie 2012
Sa inteleg faptul ca pe postul de Credit & Collection Analyst poti avea dupa un timp, relativ scurt, un salariu mai mare de 1500 RON ?
igo Joi, 4 Octombrie 2012
Poti scoate comisioane insa nu iti mareste salariul automat. Cresti doar daca avansezi in ierarhie.
Ionut Joi, 18 Octombrie 2012
Recomand cu caldura Orange.Nu este cel mai bun angajator dar nic cel mai "rau".Cel putin pe vanzari daca muncesti mult faci si bani multi.
miky Miercuri, 7 Noiembrie 2012
ce parere aveti de postul problem solving executive? a fost cineva la interviu?
Vasile Sambata, 29 Decembrie 2012
Stie cineva de unde incepe salariul uni shop manager ?
Gheorghe Luni, 7 Ianuarie 2013
50-100mil
Vio Vineri, 1 Februarie 2013
Stiti cumva ce presupune testul de dinaintea interviului? (test gramatica, eseu)
Si cam ce salarii sunt pentru Customer care representative?
ben hur Vineri, 1 Februarie 2013
din cate stiu serviciul Customer Care este externalizat la CGS...salariile fiind sub 200 de euro
TheOne Marti, 5 Februarie 2013
Nu va asteptati la un salariu mai mare de 1300 RON + Bonuri pe luna pentru inceput.
needaname Vineri, 8 Februarie 2013
Senior Network Admin cred ca doar cu numele pozitiei, sub 6000Ron+multe beneficii doar un "senior" ar accepta.