Forum despre Orange Romania

:) Duminica, 2 Februarie 2014
Nu ai pt. ce . :) Mie mi s-a specificat clar ca daca raspunsul e nu, atunci nu suna...doar daca e da...Si atunci inseamna ca stam cumintei amandoi si asteptam ?! :)))
Cel-de-sus Duminica, 2 Februarie 2014
@:) - :)) Ii bun :)). Pana vineri nu e mult de asteptat :). Daca nu ne suna pe nici unul? :))
haha Vineri, 7 Februarie 2014
e bataie mare pe shopu ala... trebuie sa fiti brici ! succes..
Cel-de-sus Vineri, 7 Februarie 2014
@haha: candidezi si tu?
anny_anny Luni, 10 Februarie 2014
Hello, stie cineva ce presupun testele in limba engleza pt posturile de Mobile Data Executive si Customer Care Representative.

Multumesc!
cristi Luni, 10 Februarie 2014
Sunt curios in ce consta interviul de grup..stie cineva care e structura?!
Multumesc anticipat!
popescu Luni, 10 Februarie 2014
@anny_anny: cateva propozitii din care lipseste cate un cuvant pe care trebuie sa-l completezi pe linia punctata. piece of cake. good luck!
flory Miercuri, 12 Februarie 2014
confirm ceea ce a zice popescu referitor la testul in limba engleza pt Mobile Data Executive si Customer Care Representative.
ce salarii sunt pt Mobile Data Executive si Customer Care Representative?
a primit cineva oferta salariala?
qwerty Miercuri, 12 Februarie 2014
Stiti cumva daca dupa al 3-lea interviu (interviu final) pt sales representative, in cat timp anunta daca ati luat job-ul sau nu? Sau..anunta macar daca raspunsul e negativ?

Multumesc.
anny_anny Miercuri, 12 Februarie 2014
si in cat timp suna sa vi se dea un rasp referitor la interviu?
ft Joi, 13 Februarie 2014
flory, salariile sunt de 1300 lei pt posturile mentionate. la interviul de grup nu stiu ce se da, insa este si un test de gramatica si unul de logica.
lo, da, in vanzari targetele sunt mari dar se ating daca stii ceea ce faci si muncesti. cat despre mintit, stai linistit. nimeni nu face asta. sunt f multe proceduri care trebuie respectate pt ca altfel se primeste amenda de la ancom. nimeni nu te ameninta cu demisia. atata timp cat iti faci treaba si te comporti normal. stiu asta pt ca lucrez in vanzari. e mult de munca, f mult...dar si remuneratia este pe masura. succes sa aveti:)
anny.anny Sambata, 15 Februarie 2014
v-a sunat....pt cel de-al doilea interviu ??? ma refer la cei care au fost marti?
john Miercuri, 19 Februarie 2014
Are cineva idee ce salarii sunt pentru un reprezentant vanzari intr-un orange store ?
anny_anny Miercuri, 19 Februarie 2014

ce presupune interviul d grup?

flory Joi, 20 Februarie 2014
@anny_anny : discutii libere, care e activitatea actuala, ce am facut in trecut, role play-uri etc. urmeaza sa te duci la interviul de grup?
neea Vineri, 21 Februarie 2014
Am fost la.interviu la Orange shop si am trecut de primul interviu. Mi-a zis ca am sa plec la urmatorul interviu. Cine stiein ce consta al doilea interviu.
dana Marti, 25 Februarie 2014
buna ziua.
am fost chemata la un interviu inPipera, sunt 3 teste initale, gramatica, engleza si logica. stie cineva ceva? sunt asa de stresata imi doresc jobul asta dar imi e tare frica de teste.
Un om Marti, 25 Februarie 2014
Frate cate interviuri tin astia? Ai nevoie de atatea lucruri pentru a fi un bun vanzator de produse de telefonie mobila? Sa fim seriosi, mi se pare aiurea rau si trist.
Zici ca e CIA :)).
Macar salariul e pe masura interviurilor?
Cristina Marti, 25 Februarie 2014
Am fost sunata pentru un interviu la un partener orange in provincie pt postul de consilier vanzari. Are cineva idee de salariu ? Am vazut ca se vorbeste in posturile anterioare despre mai multe interviuri dar nu imi e foarte clar daca e valabil si pentru parteneri orange.
Multumesc frumos.
flory Miercuri, 26 Februarie 2014
@dana: citeste postarile de la pagina 7.