Forum despre Orange Romania

Simo Marti, 27 Mai 2014

Din ce consta al 2 lea interviu la Orange ?

Simo Marti, 27 Mai 2014
Daca salariul e 1200 + bonuri e super lux !
Ale Marti, 27 Mai 2014
Buna ziua,
Poate cineva sa imi spuna in ce consta al 3-lea interviu la Orange pe un post de SR?E interviu final ...
Cris Marti, 27 Mai 2014
Unde urmeaza sa aveti al 2lea interviu ? Eu am fost la baia mare la al 2lea interviu , se tine cu 2 store manageri (baia mare +satu mare) si a tinut 80 min ....a fost greu de tot,.....
Cris Marti, 27 Mai 2014
Eu am fost la al 2lea interviu pt postul din baia mare ..a durat 1 ora si 20 min si a fost foarte solicitant....ma asteptam sa fie greu dar a fost peste asteptari... deci nu cred ca am reusit....
Simo Marti, 27 Mai 2014
In timisoara , a spus ca interviul nu dureaza mai mult de 60 min !
Cris Miercuri, 28 Mai 2014
Al 3lea stiu ca il tine managerul zonal ,dar ny stiu in ce consta ca nu am ajuns pana acolo dar te rog sa ne spui si noua.. oricum Ale succes!!!
Simo Miercuri, 28 Mai 2014
Cand ai Ale interviul ? spune`ne si noua ! ce va fi !
Mely Miercuri, 28 Mai 2014
Am o intrebare la ce banca se vireaza salariul orange? pt ca BRD e cea mai scumpa banca
@Mely Miercuri, 28 Mai 2014
Fiecare angajat e liber sa-si aleaga banca in care ii vor fi livrati banii.NU are voie sa ti se impuna o anumita banca,chiar daca acest obicei se practica la scara larga la noi...
@Mely Joi, 29 Mai 2014
Nu te obliga sa iti faci card la o anumita banca, poti sa iti faci la cine vrei tu. Sau daca ai deja unul facut, poti sa il folosesti pe acela.
Ssss Joi, 29 Mai 2014
Am fost la cel de al doilea interviu , f amabili placuti , de treaba , fara intrebari grele , a durat aproape o ora , amabili , cafea , apa , usor de gasit in tm , nu au precizat salariul decat dupa angajare , astept raspuns de la ei !
BV Vineri, 30 Mai 2014
BUNA , DUPA CAT TIMP V-AU SUNAT SA VENITI LA AL DOILEA INTERVIU? MA REFER LA CEI CARE AU DAT INTERVIU PENTRU A LUCRA IN ORANGE SHOP. MERSI
sss Vineri, 30 Mai 2014
Pt al 2 lea interviu m-au sunat dupa 2 saptamani !
Simao Sabrosa Vineri, 30 Mai 2014
Am asteptat 2 sapatamani , nu m`am gandit ca vor mai suna , dar exact la 2 saptamani de la interviu am fost chemat la sediul lor si am dat interviu cu regional manager + Hr , amabili , placuti , prietenosi !
Ioana Vineri, 30 Mai 2014
Buna , Mai exista si un al3 lea interviu ?
lore Vineri, 30 Mai 2014
Mely ,Ia incearca tu sa refuzi cardul BRD sa vedem ce se intampla? I am curious. Si sa ne spui si noua.
BC Sambata, 31 Mai 2014
eu am fost la primul interviu si astept un raspuns...eu am dat cu o tipa..probabil de la HR. cum a fost la al doilea? ce anume te mai intreaba?
mersi mult:)
Simo Sambata, 31 Mai 2014
pt al 2 lea interviu , suna exact dupa 2 saptamani , nu a fost greu mai mult am povestit despre job-urile anterioare , si am facut un role play , pe domeniul meu vanzari , am incercat sa`i vand un produs , il interesa mai mult calitati de vanzare , intrebari gen de ce am ales orange , daca am avut vreodata la fostul loc de munca un feedback pozitiv , a durat cam 45 min ! foarte prietenosi , amabili , cafea apa , ce sa spun , la nici un alt interviu nu au mai fost atat de amabili !
Mely Sambata, 31 Mai 2014
Nu mi s-a spus la ce banca , doar eram curioasa pt ca vreau sa renunt la cardul Brd cel mai mare comision ever !