Forum despre Orsay

Tender Joi, 2 Octombrie 2014

Cine poate oferi informatii despre Orsay? Salarii, bonusuri , ambianta etc?

Moni Miercuri, 15 Octombrie 2014

Eu am lucrat in Sibiu. A fost ok, salariul a fost de 1200 brut pentru 6 ore si 1600 brut pentru 9 ore (aaprox 900 respectiv 1200 in mana). Aveai si o reducere la hainele din magazin ca angajat. Cred ca exista si bonusuri in fuctie de diversi indicatori insa eu nu am ajuns pana la acel nivel pentru ca am plecat. In rest... program de mall, stai in picioare, consulti clienti. Ah, ce nu mi-a placut: ai un ecuson, cu ajutorul lui te pontezi cand incepi programul, cand pleci in pauza, cand vii din pauza etc. Ei, programul incepe la 9.30 dimineata dar te pontezi abia la 10 cand incepe programul de mall, iar jumatatea aia de ora ramane in aer. Cand mergi la toaleta la fel trebuie sa te pontezi. Eu ajungeam la finalul zilei sa am lucrate 7.30 ore in loc de 8, iar jumatatea aia de ora sau cat se aduna pe cateva zile - trebuia sa vin sa lucrez in alta zi. Din cate am inteles asa se intampla la orice magazin Orsay. Per ansamblu insa a fost ok, colegele erau super ok (eu am mai lucrat si la alte magazine in mall cu salariu mai mic si in conditii mai rele :).).

angiean Vineri, 17 Martie 2017

Poate cineva oferi informatii referitoare la conditiile din prezent despre?