Forum despre Oxygen Line - Date4fun

ADMIN - undelucram.ro Joi, 4 Octombrie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Oxygen Line, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Oxygen Line.

alina Luni, 7 Aprilie 2014
Am fost chemata pt interviu la ei pt postul de sercretara.As vrea sa stiu cum sunt.
ramona Luni, 7 Aprilie 2014
Si eu am fost chemata la interviu, maine 8.04.2014 la ora 18.00.Invitatia la interviu s-a facut printr-un simplu mail. Ce este cu aceasta firma? Nu gasesc nici o informatie despre ei. Pe tine la ce ora te-au chemat si cand?
Cretu Iulia Marti, 8 Aprilie 2014
si eu am fost chemata miercuri la ora 17:45....a fost cineva la interviu...cum a fost?
kittiy Marti, 8 Aprilie 2014
Si mie mi s-a dat un mail, acum l-am vazut, sunt chemata la interviu azi la 17.30. Nu mai inteleg nimic, nici nu am aplicat la aceasta firma.
Eu maine tb sa ma duc la ora 17
alina Miercuri, 9 Aprilie 2014
Si eu am cautat despre ei si nu am gasit nimic pe net scrie ca sunt pe,prelungirea ghencea
alina Miercuri, 9 Aprilie 2014
oxygen lineTo office@oxygenline.roApr 7 at 6:56 PM Buna ziua! In urma analizarii CV-ului dumneavoastra ati fost selectata pentru un interviu , miercuri 09.04.2014, orele 17:00. ...
bibik Joi, 10 Aprilie 2014
buna si eu am eu am fost chemata la un interviu fara a aplica la aceastafirma. din cele care au fost ne puteti spune cum a fost?
Ramona M Vineri, 11 Aprilie 2014
Gasiti mai jos cv-ul dvs de pe ejobs.ro. Daca dvs nu ati aplicat sau nu ati vrut sa aplicati la anuntul nostru, confuzia creata nu este din cauza noastra. Daca v-am creat ...