Forum despre FCR Media On Line (Pagini Aurii)

mihai Joi, 26 Iulie 2012
Este cineva care a lucrat la Pagini Aurii pe postul de agent telesales?este o firma ok?am fost la interviu(au fost 2) am fost acceptat dar nu stiu daca e de incredere...plus ca au salariul fix f f f mic...undeva la 500 RON plus comision...intrebarea mea este:Comisionul asta chiar e ok ai sanse sa il primesti?
EU Luni, 14 Octombrie 2013
PAGINI ARUII SA nu mai exista.... exista insa brandul care a fost cumparat de FCR MEDIA On line: http://www.fcrmedia.ro/index.html
TOT EU Miercuri, 19 Februarie 2014
si eu :)
gabriela Vineri, 21 Februarie 2014
Una din cele mai frumoase perioade si probabil cea mai intensa experienta profesionala pentru o gramada de lume din tara asta.A fost mai mult decat un job,a fost o stare ...
Felicitari celor care vor sa pastreze ideile de succes.
Si probabil ca exista foarte multi care ar fi dispusi sa inpartasesca din experientele lor.
mmm Luni, 24 Februarie 2014
Cei mai frumos ani din viata mea!
Cele mai frumoase clipe, cele mai multe realizari, cei mai multi bani, cea mai frumoasa distractie, cele mai multe calatorii, cei mai buni colegi, cele mai amuzante momente!
Si mie mi-e dor de campaniile extra :)
Eu Vineri, 6 Iunie 2014
Cel mai placut loc de munca a fost in Pagini Aurii !!! Firma de atunci,nu cea de acum. Doar cei care au lucrat pana cel tarziu in 2011 stiu despre ce vorbesc :)
Yellow Pages Vineri, 27 Iunie 2014
Pagini Aurii SA ,,murise" in 21.11.2012, ziua anuntarii falimentului, dar conceptul si brandul erau inca vii ! Toti angajatii au fost ,,pusi pe liber" si mare parte, ...
ioanamiumiu Marti, 21 Aprilie 2015
Hello! as vrea sa stiu mai multe despre acesta firma .Maine am interviu la ei.As vrea sa stiu programul?
oana_i Miercuri, 22 Aprilie 2015
Buna Ioanamiumiu cum a fost la interviul de ieri?Am si eu maine sa stiu la ce sa ma astept. Multumesc.
AnneCrypto Marti, 28 Aprilie 2015
@oana_i Ai fost la interviu? Cum a fost? Program si salariu? Share please!