Forum despre Pastel

ADMIN - undelucram.ro Luni, 27 August 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Pastel, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Pastel.

@@@ Joi, 5 Decembrie 2013
pai si.... nimic inca? vad ca baietii posteaza joburi la greu.
candidat Miercuri, 22 Ianuarie 2014
am fost pentru un interviu la ei...in timp ce asteptam sa fiu chemata surpriza! o doamna, domnita isi certa subalterna de fata cu mine! o necunoscuta, asezata pe o canaprea ce astepta sa participe la un interviu....cat despre interviu....din dorinta de a parea prietenosi o dau in penibil. Se vede lipsa unui om de resurse umane acolo...
Lia Joi, 27 Februarie 2014
Baietii sunt de fapt fetele :) Echipa e interesanta, dar pentru juniori/studenti, cei care vor sa isi formeze experienta in agentie. Altfel, e destul de neprofesionist si "dupa ureche" ce se intampla acolo.
ana Joi, 27 Februarie 2014
am fost la ei la un interviu pt postul de office manager. in anunt erau trecute anumite taskuri la fata locului mi s-a supus cu totul altceva, motiv pentru care am fost intrebata de 4 ori: "de ce am aplicat eu la ei???"....daca ma potriveam postului? de ce sa nu apilic? daca tu pui anunt fals eu am o problema? in fine....asta se intamopla la inceputul lui ianuarie...acum aceiasi pastelati au renuntat la site urile de joburi (costa sa postezi un anunt) si s-au dat pe tocmai.ro unde anunturile sunt gratuite. si aici ghici ce: este job descripionul real, a ceea ce vor ei de fapt+ salariul de 1500 de lei. pai nu puteati pastelatilor sa puneti din ianuarie anuntul corect? de ce sa pui anunt in care cauti secretara cu atribuitinui de office manager cand tu de fapt ai nevoie de receptionera, secretara, administrator si contabil toate in acelasi post?
Florina Vineri, 28 Martie 2014
E destul de naspa la ei. Sefii isi cearta angajatii, nu ii respecta deloc, stai peste program, dar o ora, ci 3. Daca pleci la 9 esti norocos, in conditiile in care programul este pana la 6. Se urla la tine, stai claie peste gramada intr-un birou mic, in care toata lumea tipa cand vorbeste la telefon. Au vesnic anunturi de angajare. E cam suspect, nu? Nimeni nu sta prea mult la ei. In plus, acest ton prietenos in care isi scriu anunturile, este, mai degraba, fals.
mirela Vineri, 29 August 2014
mie imi place de ei. sunt foarte profi.
vali Vineri, 29 August 2014
e cineva care lucreaza acum la ei, sa ne spuna din interior, nu doar de la interviu?
Nemesis Marti, 7 Aprilie 2015
Puncte bune: salariile se dau la timp, sunt corecti cu cartile de munca si tot ce tine de darile la stat. Se invata mult, intr-un ritm incredibil de alert. Daca ai lucrat cateva luni bune aici si ai rezistat, e ca si cum ai fi facut armata la SEALS sau la trupele speciale.
Puncte naspa: salarii mici, daca nu esti prieten cu cine trebuie ai viata grea, istericale, mancatorii, de multe ori esti tratat ca un sclav pe plantatie (ideal ar fi sa stai la munca zi si noapte).
Per total, o firma de publicitate ca multe altele.