Forum despre PayPoint Services SRL

ADMIN - undelucram.ro Joi, 19 Septembrie 2013

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma PayPoint Services SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de PayPoint Services.

miki Luni, 28 Aprilie 2014
Daca poate cineva sa dea cateva detalii despre aceasta companie?
Multumesc!
diana Miercuri, 9 Iulie 2014
Buna! Pentru postul de "Reprezentant Servicii Client" cam care ar fi salariul? Multumesc.
Eva Marti, 9 Septembrie 2014

Reprezentant vanzari full time 1100 -1200 lei

Andreea Vineri, 12 Septembrie 2014

Am fost la interviu pt aceasta pozitie. Iti spun ca este vorba de o discutie,dar cand aj acolo afli ca sunt alte 30 de persoane....dupa ce astepti foarte mult vine o doamna si iti da un test...asta fiind prima etapa.

anonim Joi, 18 Septembrie 2014
Buna, interviurile sunt destul de riguroase dar odata intrat, conditiile sunt pretabile pentru o multinationala. Ce ti se promite aia ti se ofera! Nu ca in alte parti.... by the way, scopul interviului colectiv este doar pt a substitui un interviu telefonic... per total sunt f ok!
Anonim Joi, 25 Septembrie 2014
Preferam un interviu la telefon decat timp pierdut pana la ei...in ce consta testul?
diana Joi, 25 Septembrie 2014
@Eva, multumesc pentru raspuns! :)
@Anonim, am si eu aceeasi curiozitate! ;)
cristina Miercuri, 1 Octombrie 2014
In ce consta un interviu pentru Reprezentant Serviciu Clienti ?
Mircea Joi, 16 Octombrie 2014
Si eu am fost la un interviu la pay point pentru call center, dar a fost ok. Am avut si eu testu` ala de facut, care n-a fost complicat, desi intrebarile erau un pic ciudate. Dupa am vb cu 2 doamne si aia a fost. Nu m-au mai sunat dupa, dar a fost civilizat si profesionist. Mai stiu oameni care lucreaza acolo si sunt multumiti de conditii si program.
diana Marti, 28 Octombrie 2014
@Mircea, in ce consta testul pe care l-ai dat? Multumesc.
miculparis Duminica, 19 Aprilie 2015
Ne poate spune cineva care este salariul pentru Reprezentant Serviciu Clienti?
anonymus Luni, 20 Aprilie 2015
testul este unul simplu de gramatica si 2-3 intrebari de traducere in engleza si invers. pentru un part time de 4 ore salaru e undeva la 700 lei
xkz Luni, 2 Noiembrie 2015
Le-am cerut 1200 ron, nu m-au mai chemat si la al treilea interviu. Probabil nu le-a convenit.