Forum despre Pescariu Sports & Spa

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 17 Octombrie 2014

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Pescariu Sports & Spa, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Pescariu Sports & Spa.

Olga Joi, 13 August 2015

Am fost angajata in cadrul acestei Fundatii timp de un an si o luna.A fost primul meu job, acesta fiind de receptionera, la o receptie secundara.Salariul era de 1100 lei net, la care iti mai lasau clientii care cumparau apa/sucuri cate ceva, care sa spunem ca se mai adaugau maximum 200 lei.Programul este partea cea mai urata, si anume se lucreaza in ture : 6-15;15-24.Se lucrau trei zile de dimineata, trei zile dupa-amiaza si trei zile libere.Zilele libere abia daca iti ajungeau sa iti revii dupa programul dat peste cap.O alta parte proasta era faptul ca sansele de avansare erau destul de mici, daca venea cineva cu recomandare de la o cunostinta, nu mai conta cat de priceput esti tu.Singura posibilitate de avansare era la receptia principala, locurile la birou sunt foarte putine, iar cine le are tine cu dintii de ele.Un lucru care eu nu l-am acceptat a fost faptul ca sefii trateaza angajatii ca pe niste mizerii, chiar si cu privirea.
Exista totusi o parte buna: aveai acces la toate facilitatile clubului in cursul saptamanii, dar numai la orele in care nu este aglomerat.