Forum despre Piraeus Bank Romania

dadu Miercuri, 5 Martie 2014
A, inseamna ca daca nu mi-au prezentat oferta pana acum, nu mai trebuie sa astept telefonul lor...
dadu Vineri, 7 Martie 2014
A mai fost cineva sunat?
me Vineri, 7 Martie 2014
Am fost si eu zilele trecute la un interviu si mi s-a sp ca daca o sa fiu acceptata o sa ma sune pentru cel de-al doilea interviu. acum astept raspunsul.
dadu Sambata, 8 Martie 2014
Pt ce post ai fost? A fost primul interviu? E diferenta de cateva zile intre interviuri de obicei
me Sambata, 8 Martie 2014
am fost pt postul de data entry officer. cum decurge cel de-al doilea interviu?
dadu Sambata, 8 Martie 2014
Cu sefa departamentului, cred.. e in regula te intreaba cam ce ai facut la ultimul job, ce ai de gand pe viitor... ti-a zis data pana cand vei primi un raspuns?stii cate posturi au cumva?
me Sambata, 8 Martie 2014
ms de rasp. mi-a sp k o sa primesc rasp pana la jum lunii aprilie... dar nu stiu cate posturi au.
dadu Duminica, 9 Martie 2014
Am inteles... poate avem noroc, cine stie... tu cat ai spus cand te-a intrebat de salariu?
me Duminica, 9 Martie 2014
am spus 900 ron.... chiar daca mi se pare putin.
dadu Duminica, 9 Martie 2014
Asa e, e putin...eu am zis 950... chiar si asa, macar de ne-ar suna... te tin la curent
me Duminica, 9 Martie 2014
mc mult, o sa te anunt si eu daca ma mai suna.
Cu placere.
@me Marti, 11 Martie 2014
Ai mai fost sunat intre timp?
me Marti, 11 Martie 2014
nu. pe tine te-au mai sunat?
Dadu Marti, 11 Martie 2014
Nu niciun semn. Si am mai mult de o saptamana de la interviu.
adrian Vineri, 14 Martie 2014

Daca treceti de interviu nu va angajeaza pe banca si va face contract pe perioada determinate de 3 luni, angajatorul va fi Icap nu Piraeus.

dadu Vineri, 14 Martie 2014
Ai trecut de interviuri?am inteles ca ar fi si niste teste de abilitati.
Ti-au facut vreo oferta concreta? Contractul nu-l prelungesc dupa? Ms
@me Luni, 17 Martie 2014
Ai mai fost sunata intre timp?
me Luni, 17 Martie 2014
chiar asta vroiam sa te intreb si eu pe tine :)
pe mine nu mai m-au sunat chiar daca au trecut aproape doua saptamani de la interviu si cred ca nici nu o sa mai sune pentru ca nu am experienta.
dadu Luni, 17 Martie 2014
Pe mine m-au sunat vineri, am maine un al 3 lea interviu, care va cuprinde teste de abilitati. Nu stiu la ce sa ma astept, sincer . Nici eu nu am experienta, dar e posibil sa te sune, avand in vedere ca ti-au zis pana la jumatatea lui aprilie.