Forum despre Plasare Teritoriala de Munca SRL (PTM Arad, PTM Timisoara)

ND Luni, 27 Mai 2013
Am aplicat si eu pentru un post de electrician in Austria la PTM in data de 24.05.2013,si as dori sa stiu daca mai exista cineva in aceasta postura,pentru a discuta cu el.
mario Joi, 25 Iulie 2013
eu astept din 10 ianuarie fratilor..si mi-am luat gandu` de la plecarea asta a lor amanata din 2 in 2 saptamani
fabian ritta Luni, 29 Iulie 2013

Buna ziua,
Numele meu este Ritta Fabian si doresc ca pe aceasta cale sa va informez ca am plecat prin aceasta firma de o luna de zile la o firma de curatenie in Germania cu contract pe 5 luni de zile la un salar de 1.350 euro fara ore suplimentare. Am intrat sa va spun ca nu am crezut ca plec prin aceasta firma la cate am vazut pe internet dar am avut puterea de a merge la ei si sa ma inscriu si se pare ca in 3 saptamani am putut sa si plec si dorinta mi sa implinit. Firma poate nu poate sa trimitita pe toti dar noi am fost cateva persoane care am plecat in aceea zi de la ei de la firma! Recomand aceasta firma si am asteptat sa ajung in straianatate si sa va scriu daca totul este adevarat. Sunt aici de aproape o luna de zile! Va multumesc si bafta tuturor.

marius Luni, 5 August 2013
stie cineva de plecarea din 10 august?
gogo Luni, 5 August 2013

Salut si eu impreuna cu alte 2 persoane am bagat bani la aceasta firma pe 14 iunie.

marius Luni, 5 August 2013
si te-au mai sunat ?
razvan Vineri, 20 Septembrie 2013
buna ziua.Ceva noutati despre firma plasare teritoriala de munca timisoara?Daca este cineva care a plecat mai recent cu aceasta firma sa ne spuna si noua.Multumim anticipat.
590 de lei Sambata, 28 Septembrie 2013
am fost sunat de ptm si mi-au oferit un loc de munca in agricultura platit cu fantastica suma de 2 euro pe ora ! trebuia sa platesc cazarea 4 euro pe zi plus utilitatile ! Alooooo ...
dan Miercuri, 30 Octombrie 2013
Ce s-a facut astazi ca a fost un proces astazi cunoaste cineva ceva sa ne anunte si pe noi cine stie.
anonim Vineri, 1 Noiembrie 2013
Buna seara si eu am fost in 31 adik ieri cu prietenul meu si a zis ca in 14-15 e plecarea. Pe voi nu va mai anuntat? Nu ati primit contractul tradus in germana prin posta acasa?
andrei Miercuri, 27 Noiembrie 2013
Vreau sa stiu a fost cineva la ei la sediul ptm si ce plecarii au fost sau cine a plecat asteptam raspunsurile voastre.
ion severin Vineri, 29 Noiembrie 2013
si eu am semnat un contract pentru data de 6 dec 2013
p22 Marti, 3 Decembrie 2013
pana la urma a plecat autocarul din 27 noiembrie?eu azi am semnat cu ei sa plec in 10 decembrie,in 6 decembrie s-a plecat?
Marius,Craiova Marti, 10 Decembrie 2013
Am semnat in octombrie,mi.au zis k plec p 15 noiembrie.p urma k nu sunt aprobate actele,a ramas k in decembrie.acum k e luna cu sarbatori
alin Sambata, 21 Decembrie 2013
salut,as vreau sa stiu daca a plecat cineva ca sofer cat b ,distributie germania?
ionut Sambata, 4 Ianuarie 2014
Ai eu am fost am facut contractul da nici un semn tot ma amana. Contractul l-am facut pe 15 noembrie.
vidra Miercuri, 22 Ianuarie 2014
noi suntem din judetul olt,si ne indreptam spre timisoara sa semnam contractele.oare suntem singurele persoane care vom pleca?
paul Luni, 3 Martie 2014
eu am facut contract zilele trecute si mi-au spus ca se pleaca dupa 15 martie... sper sa fie bine... eu am mai fost plecat cu o firma in austria din brasov
calin Miercuri, 5 Martie 2014
Paul, este vorba despre firma . Labor Market Development din Brasov?Si eu stiu pe cineva care a plecat in Germania intr-o fabrica de ciocolata.
paul Miercuri, 5 Martie 2014
da cu ei am plecat, mi s-a oferit salar de 1100 euro in mana plus cazare si masa... totul curat...lucram 8 ore pe zi de luni-vineri