Forum despre Plasare Teritoriala de Munca SRL (PTM Arad, PTM Timisoara)

ale Joi, 20 Martie 2014
as dori sa stiu daca fima PIM din timisoara care duce oameni la munca in germania este o firma serioasa.
claudia Marti, 22 Aprilie 2014
buna! ce stiti de firma din timisoara sc. Plasare internationala de munca? eu am auzit ca saptamana trecuta au plecat cativa oameni in germania cu aceasta firma se pare ca e ok.
roxana Joi, 24 Aprilie 2014
buna ziua plasare teritoriala de munca cu cea internationala e tot una nu??? adica au aceeasi adresa...e aceeasi firma despre care se spune ca da teapa si au schimbat numele firmei??? mie asa imi da de inteles..va rog sami spuneti pt ca eu maine ar trebui sa merg la tm sa dau bani si actele! multumesc
Didi Marti, 29 Aprilie 2014

Si eu am semnat un contract si am platit un comision de 570 de lei in aprilie cu aceasta firma.Mi s-a zis ca plecarea va fi in data de 27 aprilie,s-a amanat,dosarul meu inca nu a fost analizat.

mirela Luni, 19 Mai 2014
si eu mi-am facut contract la firma asta din timisoara, vreau sa plec sa lucrez in fabrica, saptamana asta au zis ca ma suna sa -mi zica ce si cum..
cristina Marti, 20 Mai 2014
mirela sa-mi zici si mie daca te-au sunat, ca si eu mi-am facut contract la ei, stiu un prieten care a plecat cu firma asta din tm, e in austria la o ferma
mirela Joi, 22 Mai 2014

buna cristina! m-a sunat ieri cineva de la firma asta si mi-au oferit un contract la o fabrica de cablaje in austria, am acceptat si saptamana viitoare in 28 e plecarea. Doamne ajuta!

Costin Joi, 22 Mai 2014

Buna Mirela. Da-ne si noua un numar de contract, locul de unde pleci si locul la firma unde o sa lucrezi.

mirela Vineri, 23 Mai 2014
buna costin! daca vrei sa vezi contractul pe care il am vino la timisoara si o sa ti-l arat daca esti asa curios.... din timisoara e plecarea daca vrei sa sti cu un microbuz si firma la care o sa ma duc se numeste Hirschmann Automotive......
Costin Vineri, 23 Mai 2014

pai de ce sa vin la Timisoara ? afiseaza aici seria , numarul , etc.

nicu Vineri, 23 Mai 2014
eu chiar am fost plecat cu ei si vreau sa mai plec mia convenit
catalin Miercuri, 28 Mai 2014
si eu vreau sa-mi fac contract la firma asta, sc.plasare internationala de munca, am calificare ca dulgher si as vrea sa plec sa muncesc in constructii...
bm Miercuri, 28 Mai 2014
si eu trebuia sa plec pe 17 mai in germania la firma de cablaje si imi zice ca se amana dosarul.
georgiana Joi, 29 Mai 2014
si eu am fost amanata pe maine, trebuia sa plec acum 2 saptamani da se pare ca abia ieri mi-a venit contractul si maine o sa plec la capsuni in germania sper sa fie bine, daca nu plec o sa va anunt, da chiar iei m-au rugat sa plec maine ca au nevoie de oameni, Doamne ajuta!
dorina Marti, 3 Iunie 2014
am fost sunata azi de firma asta din tm sc.plasare internationala de munca si mi-au oferit un loc de munca in austria la o ferma de animale si in data de 12 e plecarea
Mihai Miercuri, 4 Iunie 2014

Eu am platit 570 de lei acum trei luni si sunt acasa.

cosmin Luni, 16 Iunie 2014
buna ce stiti de firma asta din timisoara sc.European Job Experience Team? mi-am facut si eu contract la ei am auzit ca au dus oameni in strainatate...
cosmin Marti, 17 Iunie 2014
am vorbit cu un prieten si mi-a zis ca a plecat cv verisor de-a lui cu firma asta in austria pe un santier si a zis ca e ok
lavinia Joi, 26 Iunie 2014

eu am facut un contract cu aceasta firma din timisoara european job experience team acum 2 saptamani trebuia sa plec astazi si imi zice ca se amana plecarea !!!!

adrian Vineri, 25 Iulie 2014
in luna iunie am semnat si eu un contract cu firma pim-international de la timisoara si am achitat taxa de 570 lei si trebuia sa plec pe 5 iulie.dar sunt acasa.aveti mare grija !