Forum despre Power Alliance Construction

ADMIN - undelucram.ro Joi, 29 Noiembrie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Power Alliance Construction, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Power Alliance.

Pavel Catalin Vineri, 7 Decembrie 2012

Stare civila: DIVORTAT

Studii

- LICEUL ”TRACTORUL” BRASOV

Aptitudini

- Excelente abilitati comunicationale, fire dinamica, sociabila, usor adaptabila
- Posibilitatea de a lucra in week-end si peste program
- Ma adaptez usor la conditiile de munca
- Invat lucruri noi si imi formez usor noi deprinderi profesionale

EXPERIENTA PROFESIONALA
-MOTOSTIVUITORIST-SC ROMRADIATOARE SA-SC STABILUS SA
-LACATUS MONTATOR-SC PREMS SA- SC METALO- PLAST SRL
Limbi straine

-Engleza- mediu

Hobby

- Muzica, sportul si pescuitul.
lado zoltan Luni, 8 Aprilie 2013
Bunaziua. As dori sa ma angajez la firma dumneavoastra din franta ,ca sofer profesionist,posed permis cat :BC-CE atestat transport marfa si agabaritic, card tahografic, pasaport, si am si experienta pe astfel de utilaje camioane, momentan lucrez pe un MAN cu graifar cu rtemorca. Va multumesc si as dorii sa primesc un raspuns .
pt lado zoltan Luni, 8 Aprilie 2013
o sa dea anunt in ziar pt tine;cum sa dea de tine daca nu lasi si tu un nr de telefon ?:)))
GOGU SEFAN Vineri, 6 Septembrie 2013
am fost angajat al firmei din 16.10.2012 pina la31,07.2013 am avut o buna colaborare cu tot personalul fimei [ambili comunicare promta seriozitate maxima ] tin sa mentionez ca in aceasta perioada am primit si o detasare in strainatate [FRANTA]de doua luni in care conditile contractuale sau respectat cu strictete[salariu cazare data de plata ore de munca ore suplimentare transport]de care am fost foarte multumit. Este o firma serioasa si o recomand tuturor oamenilor seriosi si muncitori din ROMANIA. GOGU STEFAN TEL 0755564949 IMEIL gogustefan40@yahoo.com