Forum despre Proactiv Marketing & Distribution

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 29 Martie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Proactiv Marketing & Distribution, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Proactiv Marketing & Distribution.

cris Sambata, 30 Martie 2013
Nu va recomand aceasta firma. Toti oamenii care sunt platiti de aceasta firma sunt doar rude, ceilalti sunt "colaboratori" care sunt fraieriti. Se fac numai lucruri necurate in aceasta firma. Contracte ilegale cu primarii (prin intermediul unui verisor care lucreaza la Primaria Timisoara), CFR (prin intermediul unei rude care a fost manager la CFR Timisoara si acum lucreaza la firma)si Osram (prin asa zis un angajat de la Osram, Edi care le transfera dintre clientii lor contra unor comisioane pe care le primeste personal cand vine in Timisoara). Aveti grija ca nu platesc.