Forum despre Professional HR

Maria Miercuri, 1 August 2012
Buna, as dori sa stiu care este salariul pentru un post de recruiter cu peste 3 ani experienta Multumesc.
Gabi Marti, 22 Octombrie 2013
Salut....neseriosi!....Am fost chemat la un interviu pentru Petrom, din cate imi aduc aminte. Am stat de vorba, interviu.....au zi ca ma contacteaza si,.......au trecut cel putin 12 luni, macar un mail, dom'le am gasit, bla, bla, ...."va mentinem in baza noastra de date". Pozitia era de security-SPoC pentru RO, UKR@ SER.
Delia Joi, 27 Noiembrie 2014
Am fost si eu la ei la un interviu si apoi nu am mai primit nici un raspuns. Sunt foarte neseriosi, daca si ei, care sunt firma de recrutare nu te suna sa iti spuna macar ca ai fost respins, ce pretentii sa mai avem la altii. Angajatorii sau firmele de recrutare care nu te suna dupa interviu sau nu iti trimit macar un e-mail, indiferent de raspuns, sunt firme mediocre care nu se respecta in primul rand pe ele, nu sunt profesionisti. Ce nu inteleg aceste firme este faptul ca noi suntem reclama lor in exterior si daca toti am posta impresiile dupa fiecare interviu sunt sigura ca si-ar schimba atitudinea. Succesuri :)) !