Forum despre Profipet

ADMIN - undelucram.ro Miercuri, 16 Mai 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Profipet, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Profipet.

ab Marti, 19 Februarie 2013
nimeni macar o mica informatie despre aceasta firma????
ab Miercuri, 20 Februarie 2013
au postat acum 2 zile anunt pe bestjobs, cautau 'administrator it", ca in urmatoarea zi sa schimbe anuntul circa 80% -ca domnule acuma cauta 'programator it'.....eu deja mi-am facut o impresie...... posibil alt derbedeu de patron......mama ei de tara amarata(in ce hal am ajuns)!
DC Vineri, 19 Aprilie 2013
@ab Exact baiete! Te-ai prins! E de groaza acolo! Sa citesti articolul din ObservatorulPh

zoomania, profipet, profimedia = tot un drac - e una si aceeasi firma (sau patron)!
Andreea Marti, 28 Ianuarie 2014
Am muncit la ei,dar din pacate situatia este imposibila,am plecat de acolo si nici macar nu m-au platit pe toate zilele lucrate. Regret ca am crezut in colaborarea cu ei...
Joian Luni, 24 Februarie 2014
Povestea cu plata e clasica in privinta lor. E o loterie daca iti iei banii sau nu. Iar fluctuatia personalului e ..ca in autogara.
Joita Marti, 22 Aprilie 2014
Feriti-va de aceste firme- Zoomania, Profipet, Profimedia. Muncesti ca un sclav, esti platit prost, iar daca pleci de bunavoie, iti dai demisia, poti sa ai surpriza sa nu-ti iei toti banii, asta dupa ce au profitat de tine cat un putut. Articolele din presa aparute anul trecut sunt edificatoare pentru cineva care vrea sa-si faca o impresie despre aceste firme.
AS Miercuri, 9 Iulie 2014
Tocmai ca scriu pentru ca inainte de a lucra la ei am citit si eu ce se spune depre ei si nu am luat seama.... iar acum gandesc ca poate mai sunt si altii, dar macar aestia sa tine cont de sfaturile celor ce posteaza aici. Atat pot spune nu este o firma serioasa, isi bat joc de oameni si de increderea lor. Daca citti ce zic, luati seama.
JB Miercuri, 27 August 2014
Sunt tinuti in brate incompetentii, iar angajatii cu potentiali umbriti de nesimtire si culmea tupeului! Nu se faciliteaza promovarea.
un curios Miercuri, 24 Septembrie 2014
ca agent de vanzari in Profipet stie cineva ceva,m conditii ?presiune?salarizare?