Forum despre Prospectiuni SA

MMM Luni, 19 Noiembrie 2012
Lucreaza cineva aici ca sa ne impartaseasca despre atmosfera de lucru din aceasta firma???
hmm Duminica, 2 Decembrie 2012
....ne poate spune cineva ceva despre aceasta firma?
Gioni Marti, 4 Decembrie 2012
Prospectiuni SA, fosta IPGG a fost privatizata prin anul 2000, si are o vechime de peste 60 de ani. I se spune Geofizica.
MMM Vineri, 7 Decembrie 2012
Ce stiti de departamentul de HR?Din afara, pare o companie serioasa, cu angajati stabili si cu respect fata de munca oamenilor.
curiosul Joi, 13 Decembrie 2012
Cum au loc promovarile la aceasta firma?
Pigafetta Duminica, 16 Decembrie 2012
Purtatorul de cuvant a lui Prospectiuni SA afirma intr-un material ca un geofizician cu experienta castiga 3000 de euro net pe luna. Stie cineva cat sunt bonusurile in teren?
Niculae Joi, 20 Decembrie 2012

Prospesctiuni SA face angajari in Bucuresti si in teren. Vezi pe BestJobs.ro si prospectiuni.
Trimite CV si scrisoare de intentie in asteptare. Aplica pentru un job. Iti doresc o cariera de succes. Daca sti engleza avansat scris ,citit, vorbit ai sanse mai mari.

skype Duminica, 3 Februarie 2013
Domnilor este edevarat ca se infiinteaza o noua divizie de logging ( carotaj ) ?
Se fac angajari ???
alistar Joi, 7 Februarie 2013

Buna ziua. ce trebuie sa faca un responsabil despagubiri??

Brutus Miercuri, 20 Februarie 2013
Stie cineva ceva despre noua divizie de logging? Suna interesant........
skype Duminica, 24 Februarie 2013

Referitor la noua divizie de logging - inteleg ca se vor plati salarii absolut exceptionale - cca. 4000USD ptr. operatori si cca.7000 USD ptr. ingineri ... lucru in Romania ..s stiu ca suna fantastic dar asa umbla vorba prin targ ...
Ati auzit ceva concret ?

egiu Luni, 25 Februarie 2013

Cam cat ar fi salariul la Prospectiuni? intre cat si cat pt incepatori? si la cat poti ajunge?

Brutus Duminica, 3 Martie 2013
@Skype
De unde ai auzit de cifrele astea astronomice? Intrebarea ramane cum poti tine in piata o firma la inceput de drum platind astfel de salarii? Cifrele pe care le spui tu nu sunt platite nici macar afara....!!!
Ai vb. cu cineva care a avut o oferta concreta???
ste Joi, 18 Aprilie 2013
Mie unul prospectiuni mi se pare o firma f dinamica. chiar citeam intr-un raport al lor ca acorda multisori bani din profitul obtinut salariatilor. ceea ce e laudabil zic eu, mai ales intr-o tara in care in general patronatul se crede dzeu.
gogu Marti, 21 Mai 2013
cine ne spune cind va inciepe activitatea echipa 11
io Joi, 23 Mai 2013
echipa 11 cred ca a inceput la tg jiu
somer Marti, 23 Iulie 2013

Salutare , am fost invitat la un job in cadrul celebrei companii Prospectiuni pentru postul de Montator Reglor cu urmatoarele atributii
In postul de Montator Reglor, principalele atributii se vor constitui in activitati de reparatii si intretinere cabluri telemetrice, bretele de geofoni, garnituri hidrofoni, cabluri ZVM, prelungitoare cablu.
Programul de lucru al personalului in teren este de 20 de zile lucratoare continuu (fara sambata sau duminica libera) urmate de 10 zile libere. Compania suporta costurile de cazare, transport.
Am o mare RUGAMINTE la cei care cunosc cat este salariul net pentru acest post , deoarece la interviu nu au pomenit nimic si nici eu nu am indraznit sa intreb.
Va multumesc.

ste Sambata, 27 Iulie 2013
somer, e o regula de aur ca la un interviu pt un job (oricare ar fi acesta) sa intrebi tu despre salar. acest lucru arata ca te intereseaza sa fii (bine) platit pt calitatile tale profesionale. succes si zi-ne si noua care o sa fie salarul. eu banuiesc ca nu mai putin de 2.000 ron lunar....
somer Sambata, 27 Iulie 2013
Au promis ca revin cu un telefon , dar vad ca nu mai da nimeni de la HR nici un semn de viata . Oare angajarile sunt pe bune ? sau sunt deja aranjate ?
fggoog Duminica, 4 August 2013
Am fost si eu la interviu pt postul de agent de despagubiri. Mi se pare ok firma la un prim contact. Aveti cumva pareri pro/contra despre aces post?