Forum despre Provident Financial Romania

dudu Joi, 3 Ianuarie 2013
e ok, salarizare peste D.M., volum de lucru mai mic
jane Vineri, 4 Ianuarie 2013
ms dudu.
ingrid Joi, 10 Ianuarie 2013
buna. Ali ai aflat ce salariu este pt functionar administrativ, part-time, 20 h/saptamana? stie cineva in ce consta interviul si cam care sunt criteriile de selectie?
ingrid Joi, 10 Ianuarie 2013
si in ce costa efectiv munca, ce sarcini ai? e dificil? astept raspuns. multumesc
rexy Marti, 15 Ianuarie 2013
ce stiti de postul de auditor intern? stiti ceva de salariu?

ms
Traian Miercuri, 16 Ianuarie 2013
vad ca au un post de Team Leader Recuperare Creante cei de la Provident. aveti idee cam ce implica si ce salarizare e?
pt Ingrid Joi, 17 Ianuarie 2013
Buna, nu stiu nimic. Atunci nu am mai aplicat, acum am vazut ca iarasi era anuntul si am trimis un CV. Acum astept... :)Daca afli ceva, sa postezi aici.
Nicki Vineri, 25 Ianuarie 2013
Ce puteti sa-mi spuneti despre postul de agent colectare debite call center? Salariu? Ms.
dia Miercuri, 27 Februarie 2013
Buna, Stie cineva ce fel de teste excel se dau la interviu? Am fost selectat pt interviu si mi-au spus ca va fii in test in excel. Ma poate ajuta cineva?
Bufnita Marti, 12 Martie 2013
1700 lei pt recuperari creante
bibi Miercuri, 20 Martie 2013
am aplicat pt agent part time. M-au contactat , am discutat si ai-au comunicat ca ma va contacta managerul. Ce urmeaza? Va rog lamuriti-ma?
didu Joi, 21 Martie 2013
stiti ce salarie se ofera pentru postu;l de asistent recuperare creante si cam ce te intreaba la interviu pentru acest post?
Michael Luni, 29 Aprilie 2013
Am lucrat 5 ani in Provident si va pot spune ca este o multinationala in care se lucreaza foarte mult dar si ffff profi.S e investeste foarte mult in oameni, indiferent ca sunt ...
jiji Joi, 9 Mai 2013
Am lucrat 2 ani in aceasta companie am fost foarte multumit.Compania este ok, isi tine promisiunile referitoare la plata salariului pt Manageri Agenti trebuie sa-si faca PFA iar ...
teo Duminica, 12 Mai 2013
am lucrat ca agent teren la ei , este in regim de colaborare ca pfa . esti bun cit timp vinzi contracte multe ptr a-si face dm-ul targetul si apoi tu esti recuperatorul . in ...
Manager Dezvoltare Miercuri, 15 Mai 2013
am citit ca programul e extrem de incarcat , dar pozitia oficiala a companiei care este ? ce program ai standard, sambata duminica se munceste? Masina de servici?
clau Joi, 30 Mai 2013
cat casiga un agent provident?
gicu Duminica, 14 Iulie 2013
1000 ron
alexa Joi, 18 Iulie 2013
Cat e volumul de munca pt un functionar administrativ si ce salar se acorda????
gogu ro Sambata, 27 Iulie 2013
Manager clienti. Cine imi poate da mai multe relatii despre acest job(salarizare/ atributii si altele). Va multumesc!