Forum despre Prutul SA

leto Sambata, 12 Ianuarie 2013
As avea multe de spus dar pentru inceput as vrea sa primesc un raspuns la intrebarea care a aparut pe buzele angajatilor''Se/s-a vandut societatea si bazele aferente?''
Ion Sambata, 12 Ianuarie 2013
pai cum sa se vanda? nu.

unde ai auzit asta? cui sa se vanda?
Ion Sambata, 12 Ianuarie 2013
si uite sunt si locuri de munca active http://www.bestjobs.ro/firme/prutul-s-a/31438/1
leto Duminica, 13 Ianuarie 2013
Eu nu am zis ca s-a inchis,fabrica isi desfasoara,momentan,activitatea. Poti sa ne spui ceva despre negocierile dintre Glencore si Prutul?
vasi Luni, 14 Ianuarie 2013
ce salarii au inginerii agronomi?
tene Miercuri, 27 Februarie 2013
poate prin vanzarea catre Glencore,sa se mai schimbe ceva in bine ca altfel...
gore Joi, 28 Februarie 2013
profesionalism
Piura Joi, 28 Februarie 2013
@ tene: Dupa vanzarea catre Glencore va fi foarte bine.
tene Vineri, 1 Martie 2013
asa este,deja s-au stabilit locatiile care se vor inchide.Unele dintre cele 22 buc. locatii, care oricum au fost deschise aiurea. Nu se vor inchide toate ci, doar cele paguboase de ani de zile. Mi se pare normala atitudinea Glencore.
leto Duminica, 3 Martie 2013
Toate conditiile legale erau indeplinite pentru tranzactie,se pare ca a cazut pe ultima suta de metri,momentan...
Piura
@ tene: Dupa vanzarea catre Glencore va fi foarte bine
Daca se va vinde cred ca fabrica va avea soarta lui ,,BUNICA''
tene Miercuri, 6 Martie 2013
in Prutul sunt si lucruri bune,
la divizia comerciala sunt oameni capabili,,onesti. Seful diviziei comerciale era un tip S.B.,care imprima subordonatilor aceste valori, la antipodul celor de la divizia silozuri
a reusit chiar sa bonifice salariatii functie de rezultat
per total,divizia comerciala sta bine, sa vedem daca dupa plecarea lui S.B. este la fel de bine.
cineva Vineri, 8 Martie 2013
Incet incet ies multe adevaruri la suprafata.Pacat insa ca cine trebuie sa vada aceste lucruri si sa ia masuri fie nu vede fie este impasibil.
eu Miercuri, 3 Iulie 2013
imi puteti spune ceva despre mediul de lucru, despre angajati si sefi?ce puteti sa-mi spuneti despre pozitia credit controller?
LL Duminica, 6 Aprilie 2014
de ce s-a luat bonusu pe luna februarie ?(2014)
LL Luni, 7 Aprilie 2014

de ce? probabil se va lua si pe luna martie,ca sa dea prima de paste