Forum despre RCS&RDS

Test Luni, 7 Aprilie 2014
Cand a fost ultima marire de salar in cadrul firmei RCS&RDS?
Crisalid Luni, 7 Aprilie 2014
Ianuarie 2014
Ioana Luni, 7 Aprilie 2014
Stie cineva pana la urma,in ce consta testul pt. operator call center in spaniola?
Test Luni, 7 Aprilie 2014
Nu suntem aceleasi persoane Test de a intrebat despre interviu cu acesta "Test Astazi 17:23
Cand a fost ultima marire de salar in cadrul firmei RCS&RDS?" . Asta sa se stie
Laura Marti, 8 Aprilie 2014
Casierii ce salarii au? Stie cineva? Mc
Si eu am dat testul
Testul pentru call center este din 3 parti:
1. Ceva text word si excel pe computer, la cel de al II-lea sunt si ceva formule.
2. Testul de comunicare sunt intrebari generale de comunicare intre oameni si mediere a conflictelor.
3. Test despre anumiti termeni generali, de tip stornare, chitanta, reziliere, documente etc si despre serv firmei, ulterior-pg2- intrebari tehnice generale pentru internet si conexiundea la acesta.
Usor, dupa parerea unui nespecialist in domeniu.
mihai Joi, 17 Aprilie 2014
stiti ce salariu este pe Suport tehnic in Bucuresti?
impact Joi, 17 Aprilie 2014
Imi pare rau, dar nu cunosc informatii din interiorul companiei
Raluca Joi, 24 Aprilie 2014
Pentru postul de call center a fost chemat cineva la interviu dintre cei care au dat deja testul?
Multumesc.
Mara Craiova Vineri, 25 Aprilie 2014
@ Stelica ... Salariul este de 650 net la un program de 8 ore/ zi ...Vprimus -agent vanzari de teren a mentionat ca are contract cu 2 ore /zi ....
elena Luni, 28 Aprilie 2014
Care este prima parte a interviului pe lb spaniola? Maine a mai fost cineva chemat pentru interviu call center?
impact Luni, 28 Aprilie 2014
Raluca, si eu am dat testul acum 11 zile si de atunci nici un semn din partea companiei. Te rog, daca te suna pentru interviu da de veste. Cu multumiri.
mrs Marti, 29 Aprilie 2014
Angajatii rds au liber pe 2 mai?
ioana Joi, 1 Mai 2014
2800 Sunt foarte. curioasa care este pregatirea ta si mai ales experienta ta in orice domeniu pentru a putea spune ca 2800 de lei este un salariu mic. Sunt de asemenea foarte curioasa daca tu ai lucrat undeva. vreodata . Parerea mea este ca nu ai lucrat niciodata. daca ai fi lucrat nu ai face asa afirmatii.
JohnnY Joi, 15 Mai 2014
Pana la urma... Ce contine testul pentru call center? AM sambata testul la ei, si eram curios sa vad care-i treaba.... AM inteles c-ar fi ceva din domniul IT>... A fost cineva?
fanel Vineri, 16 Mai 2014
johnny in ce oras ai testul pentru call center??? craiova cumva?
Ana Luni, 19 Mai 2014
Cum este in call center? Se fac schimburi de tura? Poti lucra in toate weekendurile daca ai nevoie? Iti baga ei pe gat un program sau se tine cont si de optiuni?
Cornel Duminica, 25 Mai 2014
Vreau sa stiu daca se poate de la cineva din interior cateva informatii din call-center (provincie).
Cum se lucreaza? Cum sunt pauzele? Care sunt greselile "de neiertat" pe care le poate face un agent? Cat de flexibil este programul? Cat dureaza trainingul si daca este platit. Mentionez ca ma intereseaza sa aflu detalii valabile pentru provincie, mai exact pentru centrele regionale din marile orase doar cu limba romana, stiu ca pentru cele in spaniola/engleza sau cele din Bucuresti regulile sunt diferite. Multumesc!
jackal Marti, 27 Mai 2014
buna ziua, imi poate oferi detali cineva despre postul de suport tehnic la rds. ma refer la salar si cam care ar fi intrebarile puse la interviu