Forum despre Regenersis

Ste Vineri, 4 Octombrie 2013
stie cineva ceva despre ei?
Num Miercuri, 19 Martie 2014
Stie cineva ceva???
eu Sambata, 24 Mai 2014
Am fost chemat la un interviu si de luni incep,ceva sfaturi?
woow Joi, 17 Iulie 2014

Am trait cea mai naspa experienta din viata mea, m-am angajat la departamentul de call center.
Nu mi-au oferit training, doar ce imi explica ea cate ceva si a doua zi m-a pus sa fac ce faceau colegii ceilalti dupa un an de zile.
Nu stiu cum au rezistat ceilalti.

Cristi Joi, 11 Septembrie 2014
Am fost si eu la interviu pentru postul de montator piese electronice, care-si are sediul undeva dincolo de Valea Cascadelor pe Bld Timisoara. Postul este scos la "mezat" prin intermediul Manpower, care daca aplica 1000 insi ii cheama pe toti..chiar daca multi dintre ei au facut Fac. de Educatie Fizica si Sport. Corect ar fi sa mentionezi dinainte toate conditiile pe care viitorii angajati trebuie sa indeplineasca si se termina cu toate inteviurile inutile si drumurile debeaba ale potentialilor angajati pana la capatul Bucurestilor. In prima faza anuntul cerea doar seriorizate putere de munca, 1200 lei net - decont tranport si bonuri de munca. Cand am ajuns la interviu la angajator conditille sunt altele : sa fi absolvent de Politehnica, sa ai experinta si sa fi mai lucrat. Eu am facut un liceu tehnica cu profil electronica dar nu am mai lucrat si acest domeniu. Cred ca cel mai normal ar fi sa mentionezi de la inceput toate cerintele pt a se prezenta doat cine se incadreaza nu cine se nimereste. Dar probabil ca cineva trebuie sa-si justifice existenta si cheltuielilie cu recrutarea personalului..:(
zuzu11111 Duminica, 23 Octombrie 2016
Nu s-a mai scris 2 ani pe aici. Nu-i nimic, acum m-am angajat eu (pe langa alti 5-7 oameni). In momentul in care voi pleca, o sa spun aici tot ce am pe suflet. Momentan sunt inca ...