Forum despre Regiotrans

ADMIN - undelucram.ro Marti, 19 August 2014

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Regiotrans, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Regiotrans.

andreeea Duminica, 2 Noiembrie 2014

Am lucrat la Regiotrans la statia Bucuresti. Mediu de lucru este ostil. Esti pus sa faci ore peste program, esti chemat in plus la munca fara sa fii platit.

Exemple cu ce nu aveam voie:
Ai cont pe facebook.... e grav inseamna ca vorbesti cu alti angajati Regiotrans.
Internetul la locul de munca este strict interzis...desi de la Brasov ti se spune sa intri sa cauti informatii.
Nu ai voie sa ai numerele de telefon ale altor angajati.
Nu ai voie sa vorbesti la telefon cu alti sefi, pt ca poti fi acuzat de ,,,complicitate,,La ce? nu se stie?
Nu ai voie sa vorbesti nici macar sa saluti ploitia transporturi sau angajati CFR calatori esti acuzat de divulgare de informatii.
nu ai voie sa zici ca iti e frig, desi iti ingheata mainile-aeroterma nu se folosea
nu ai voie sa zici ca iti e cald (in zilele de vara) chiar daca iti curge transpiratia pe spate- aerul conditionat nu poate fi folosit.
SI lista poate continua, poate o continuati voi ...
Ar fi multe de spus dar pe nimeni nu intereseaza din Regiotarans.