Forum despre Rom Paper SRL

ADMIN - undelucram.ro Sambata, 27 Iulie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Rom Paper SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Rom Paper.

sonin Duminica, 28 Iulie 2013
am raspuns anuntului din ziarul local pe care firma ROM PAPER SRL l- a dat pentru ocuparea unui post de gestionar
am fost chemat la PRIMUL interviu in cadrul caruia am fost supus si unei TESTARI
am fost chemat si la al DOILEA interviu
mi s- a spus ca am trecut de TESTARE si mi s-a ''povestit'' despre mediul de lucru
si m- au lasat sa ' nteleg ca ma vor suna sa semnam un contract de munca
surpriza!!!
m-au sunat si ....nu am fost acceptat ( au avuit bunavointa sa sune)
SURPRIZA cea mai mare a fost cand iarasi am vazut in ziaru' local anuntu' ptr. postu' de gestionar
si la PRIMu' interviu si la al DOILEA am fost intrebat despre salarizare
mi s- a sugerat de catre intervievator sa nu cer salariu' minim pe economie....da' nici sa cer...prea mult
TARE AS DORI SA AFLU??? cu cat sunt platiti salariatii acestei firme
CARE SUNT CU ADEVARAT CONDITIILE DE LUCRU???
le doresc succes celor care aplica la aceasta firma
sonin Joi, 1 August 2013
Surprizele continua
In anuntul de astazi din ziarul local 'n afara de postul de gestionar au aparut noi posturi
precum: reglor, incarcator/descarcator
?????????????
FIRMA NU S-A MARIT
are acelasi spatiu si aceiasi productie
sonin Miercuri, 7 August 2013
i'[mi pare rau cre' ca am greshit
acolo toata lumea e multzumita......
sau nu au curaj
Anonimus Joi, 23 Ianuarie 2014
Are foarte dese anunturi de angajare aceasta firma, ceea ce-nseamna ca nivelul de salarizare este scazut si/sau mult de munca.